خانه برنامه آموزشی
برنامه ریزی (تحصیلی و کاری) و مدیریت زمان

برنامه ریزی (تحصیلی و کاری) و مدیریت زمان

مدیریت زمان و عادت ها

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۱۵
حجم۴۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده حسین خداداده
‏‏اپلیکیشن 'یک گام ساده به جلو' به شما کمک می کند تا بتوانید زمان خود را بهتر مدیریت کنید. در این اپلیکیشن شما می بایست فعالیت های مختلفی که در طول شبانه روز انجام می دهید را وارد نمایید. و زمانی که به هر فعالیت اختصاص داده اید را نیز مشخص کنید. در صورتی که شما استمرار لازم در استفاده از اپلیکیشن را داشته باشید می توانید، از گزارش های موجود در برنامه استفاده نمایید و بررسی نمایید که زمان خود را به چه اموری اختصاص داده اید. با این کار شما می توانید در برنامه ریزی های خود، با علم و آگاهی بیشتر نسبت به وضعیت فعلیتان برنامه ریزی کنید که باعث عملیاتی شدن برنامه ریزی ها می شود.
‏در این اپلیکیشن، شما عملکرد خود را ثبت می کنید و روند تغییر آن را در گذر زمان بررسی می نمایید. چنانچه روند تغییرات مطلوب شما است، به روند ادامه می دهید و چنانچه روند فعلی برای شما مطلوب نیست و شما را به اهدافتان نمی رساند در روند فعلی تغییر ایجاد می کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید و فکر می کنید باید روزانه 3 ساعت مطالعه داشته باشید و این میزان از مطالعه را در گزارش ها نمی بینید و یا عدم یکنواختی در میزان مطالعه می بینید، نتیجه خواهید گرفت که قطعا به اهداف تعیین شده در زمان مشخص، نخواهید رسید و پیش از آنکه دیر شود فعالیت های خود را اصلاح می کنید و با تغییر جدید، به هدف خود میرسید.
‏در این اپلیکیشن شما همواره روند ها را بررسی می کنید و عملکرد هر روز را با روزهای گذشته مقایسه می کنید. چنانچه بتوانید تمام 24 ساعت شبانه روز خود را به صورت کاملا منظم و دقیق در اپلیکیشن وارد کنید داده های بسیار ارزشمندی بدست خواهید آورد که حتی خودتان هم باورتان نخواهد شد. به عنوان مثال برخی فعالیت هایی که فکر می کنیم زمان چندانی از ما نمی گیرند مانند تماشا کردن تلوزیون و یا وب گردی های غیر ضروری، می توانند ساعت های بسیار زیادی از عمر ما را تلف کنند. اگر بدانید طی 6 ماه 240 ساعت به اینستاگرام گردی پرداخته اید و یا 150 ساعت صرف بیدار شدن از خواب تا آماده شدن برای فعالیت های روزانه کرده اید، آیا برای سبک زندگی خودتان فکری نخواهید کرد؟ آیا به این فکر نمی کنید که در این مدت چه فعالیت های دیگری می توانستید انجام دهید که برای شما مفید باشند و در آینده شغلی، خانوادگی و یا شخصیتی شما تاثیر گذار تر باشند؟
‏همچنین موفقیت در بسیاری از اهداف بزرگ در زندگی نتیجه استمرار بر آن فعالیت است، گاهی انسان ها فکر می کنند در راستای اهداف خود مشغولند اما وقتی دقیقا به عملکرد خود نگاه می کنند می بینند بسیاری از فعالیت ها با اهداف همخوانی ندارند. و یا حتی در فعالیت هایی که تطابق کامل با اهداف دارند، زمان پراکنده ای به آنها اختصاص داده شده است که نتیجتا نمی توانند اهداف را در زمان مطلوب حاصل کنند. بنابراین یکی از کاربردهای این برنامه کمک به درک بهتر خود است. این برنامه در شما آگاهی ایجاد می کند تا دلیل موفقیت یا عدم موفقیت در اهداف خود را بهتر بتوانید درک کنید. و همواره در راستای بهتر شدن زندگی خود و حذف فعالیت های نامرتبط با اهداف و ایجاد فعالیت های جدید که شما را به وضعیت مطلوب تر زندگی نزدیک می کنند، راهنمایی می کند.
‏استفاده از این برنامه در کوتاه مدت تاثیر مثبت دارد و عملکرد کوتاه مدت شما را با ایجاد مقایسه بین روزهای مختلف، بهبود خواهد بخشید. اما بهترین تاثیر آن در استفاده طولانی مدت حاصل خواهد شد، زمانی که شما بتوانید عملکرد ماه ها و یا حتی سالهای مختلف را با هم مقایسه کنید. در این صورت شما تاثیر هر تصمیم و یا حتی حالات روحی خود را در عملکرد کلی مشاهده خواهید کرد که قطعا در راستای بهتر شدن آن آموزش های لازم را خواهید دید.
‏از ویژگی های مهم برنامه می توان به موارد زیر اشاره نمود:
‏• امکان تعریف بی نهایت فعالیت
‏• امکان طبقه بندی فعالیت ها در دسته های مختلف
‏• ارائه انواع گزارشات با کاربردهای مختلف
‏• امکان استفاده از برنامه حتی در صورت قطع شدن موقتی اینترنت
‏در این اپلیکیشن انواع گزارشات مختلف ارائه شده است که به صورت خلاصه به شرح زیر است:
‏• گزارش فعالیت های انجام شده در یک بازه انتخابی
‏• نمودار مصور دایره ای که درصد زمان اختصاص یافته به هر فعالیت را در بازه انتخابی نمایش می دهد.
‏• نمودار خطی برای پیگیری زمان اختصاص یافته به یک فعالیت خاص در گذر زمان
‏• نمایش تقویمی انجام یا عدم انجام یک فعالیت در روزهای ماه
‏• گزارش زمان اختصاص داده شده به فعالیت های مختلف در بازه انتخابی
‏• گزارش تعداد دفعات تکرار هر فعالیت و میانگین زمان اختصاص یافته به آن فعالیت در بازه انتخابی
‏• امکان گزارش گیری بر حسب دسته بندی فعالیت ها
‏سایر مزایای این برنامه
‏در این برنامه تمامی اطلاعات شما به صورت آنلاین ذخیره می شود و با حذف برنامه از گوشی شما، هیچ یک از اطلاعات، از بین نمی روند و شما می توانید با اطلاعات کاربری خود مجددا به حساب کاربریتان وارد شوید. و از این بایت هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.
‏در حال حاضر این اپلیکیشن کاملا رایگان است و هیچ گونه هزینه ای بابت استفاده از آن پرداخت نمی کنید.
‏از آنجا که زمان شما برای ما بسیار حائز اهمیت است و ما به هیچ عنوان علاقه نداریم کوچکترین حواس پرتی و یا عدم تمرکزی برای شما ایجاد کنیم، هیچ گونه تبلیغی در برنامه گنجانده نشده است و حتی در نسخه های آینده هم گنجانده نخواهد شد.
‏‏برخی اصلاحات کوچک در نوتیفیکیشن
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟