استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
کودکانه (رایگان)

کودکانه (رایگان)

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۳/۰۷/۲۹
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده گروه پیوند
‏‏**برای نصب آپدیت، نسخه قبلی را پاک کنید و بعد نرم افزار را نصب کنید**
‏کودکان هدیه خداوند به والدینشان هستند.
‏نرم افزار کودکانه یکی از کاملترین مراجع کودکیاری برای پدران و مادران دلسوزی ست که به پرورش صحیح و برآوردن نیازهای کودک و نوزاد خود اهمیت می دهند.
‏این نرم افزار مجموعه ای از بهترین مطالب و آموزش ها را در محیطی زیبا و با گرافیک بالا در بخش های زیر برای شما فراهم آورده است :
‏زبان کودک
‏گریه زبان نوزاد است
‏اما چگونه می توان فهمید که یک نوزاد چه می گوید و گریه اش چه معنایی دارد؟
‏صدا و گریه های نوزاد بی مفهوم نیست و در واقع با این روش او سعی می کند با شما حرف بزند و برای رفع نیازهایش از شما کمک بخواهد
‏این بخش در محیطی جذاب ، با گرافیک بالا و با استفاده از صوت و تصویر شما را با این گریه ها آشنا خواهد کرد و بهترین راه رفع نیاز فرزند دلبندتان را به شما می آموزد.
‏با انتخاب هر کدام از پنج آوای اساسی گریه کودک ،وارد بخش مربوطه خواهید شد وضمن شنیدن معرفی و معنای آن صدا، گزینه هایی از قبیل نمونه گریه، راهکار و تصاویر راهنما در اختیارتان خواهد بود.
‏ ((این بخش بهترین بازخورد را درمیان کاربرانی که برنامه را تست کرده اند داشته است))
‏شیردهی نوزاد
‏این بخش شامل بهترین و کاربردی ترین نکات و روش های شیردهی نوزاد ، افزایش شیر و سلامت کودک و مادر است.
‏تغدیه تکمیلی
‏پایان 6 ماهگی یعنی 180 روز بعد از تولد بهترین زمان برای شروع غذای تکمیلی برای کودک است.
‏سوال اینجاست که کودک به چه مواد غدایی و با چه کیفیتی نیاز دارد.
‏در این بخش دستور پخت انواع غذاهای کمکی برای کودک، نوع تغدیه در هر هفته و هر ماه وهمچنین برنامه غذایی تا یک سالگی کودک آمده است، مطمنا مطالب این بخش کمک به سزایی به مادران عزیز خواهد نمود.
‏لالایی
‏در این بخش پرطرفدار، مجموعه ای از بهترین لالایی های شبکه پویا با کیفیت بالا به همراه اسلاید شوهایی زیبا برای کودک دلبندتان گردآوری شده، به اینصورت که با انتخاب هر لالایی، تصاویری کودکانه و دلنشین به نمایش گذاشته می شود که کودکتان را سرگرم خواهد کرد. (( در تست هایی که انجام شده این بخش در آرام کردن کودک و نوزاد خیلی موفق بوده است))
‏رشد ذهنی کودک
‏حتما شما هم دقت کرده اید همیشه این سوال برای والدین پیش می آید که فرزند من در این سن خاص می باید چه توانایی هایی داشته باشد، از چه سنی می تواند حرف بزند، چطور می توان این توانایی ها را بالاتر برد و ...
‏در این بخش توانایی های مورد انتظار از کودک و راه های تقویت این توانایی ها از 6 هفتگی تا 2 سالگی آمده است، بنابراین پاسخ اکثر سوالات خود در این زمینه را خواهید یافت.
‏اتاق کودک
‏این بخش شامل نکات و روش هایی برای چیدمان اتاق کودک به گونه ایست که موجبات آسایش، آرامش و سلامتی روحی کودک شما را فراهم کند.
‏تنظیمات
‏در این قسمت خواهید توانست اندازه متون را به دلخواه تغییر دهید و کنترلی بر روشن ماندن صفحه نمایش گوشی برای راحتی بهتر جهت مطالعه مطالب داشته باشید.
‏((نکته مهم این است که جهت آسان شدن استفاده از نرم افزار، تمام فایل های صوتی در خود کودکانه ضمیمه شده و شما نیازی به دانلود فایل دیتا و تکمیلی نخواهید داشت، که یکی از دلایل بالا رفتن حجم نرم افزار ایجاد همین راحتی در استفاده است ))
‏چند نرم افزار در یک نرم افزار
‏توجه داشته باشید در اپلیکیشن های موجود در زمینه کودک و کودکیاری هر کدام از بخش هایی که در بالا ذکر شد به صورت مجزا به فروش می رسد، اما کودکانه تمامی این قسمت ها را به صورت کامل و با قیمتی ناچیز در اختیارتان خواهد گذاشت پس با خرید کودکانه، چند نرم افزار را یکجا خواهید داشت.
‏بخش های جدید در آپدیت بعدی اضافه خواهند شد.
‏این مجموعه کامل و با امکانات فوق العاده با قیمتی بسیار ناچیز نسبت به نرم افزارهای مشابه هم اکنون در اختیار شماست.
‏نواقص و ایراداتی که از شما بزرگواران گزارش شود در ورژن های بعدی حل و مرتفع خواهند شد.
‏‏کنترل اسلایدشو بخش لالایی

برنامه‌های مرتبط