خانه برنامه عکس و فیلم
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۱۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده HD Camera
‏‏گالری سریع، سبک وزن و پایدار ترین برنامه گالری برای سازماندهی عکس، فیلم، آلبوم، GIF شما است. رمز عبور محافظت از عکس های خود، سازماندهی آنها، نمایش آنها سبک اسلاید نشان می دهد! گالری گالری هوشمند، گالری خصوصی، گالری عکس است! 💯🎊🎉
‏ترتیب موارد سفارش گالری براساس انتخاب شما. صرف زمان مدیریت و زمان بیشتری از تصاویر لذت ببرید. با استفاده از گالری HD شما قادر خواهید بود تصاویر را برای پر کردن کل صفحه نمایش خود داشته باشید. شما می توانید از ژست خرج زدن به زوم یا دکمه های زوم برای مشاهده دقیق تر استفاده کنید! 🏝 🏝 🏜
‏galleria فوق العاده، گالری عکس، عکس سریع، فیلم، GIF و برنامه آلبوم عکس برای تلفن همراه شما. این گالری برنامه طرفدار است. گالری پیش فرض استفاده شده است که زیبایی عکس را مخفی می کند. گالری گالری جایگزین گالری به خوبی ساخته شده در گالری گوشی است! 💎🎁🎈
‏🖼 گالری ویژگی های کلیدی
‏📌 سریعترین بیننده عکس و فیلم
‏📌 زیبا تم
‏📌 ویرایشگر عکس
‏📌 تنظیم به عنوان تصویر زمینه
‏📌 مشاهده عکس های با کیفیت بالا
‏📌 جستجو، یادداشت ها، برچسب ها، نمایش به صورت اسلاید
‏📌 پست در فیس بوک، توییتر، فلیکر
‏📌 تغییر نام داد، به اشتراک گذاشته شده، حذف شده، مورد علاقه، کپی، ویرایش، نقل مکان کرد
‏گالری عکس 🏞
‏گالری عکس را می توان بر اساس تاریخ، اندازه، نام هر دو صعودی یا نزولی مرتب شده اند، عکس ها را می توان بزرگنمایی کرد!
‏فایل های رسانه ای در چند ستون بسته به اندازه صفحه نمایش نشان داده می شوند، شما می توانید شمارش ستون را با حرکات خراب کردن تغییر دهید.
‏🌄Gallery قفل
‏گالری قفل تصاویر و فیلم های پنهان را پنهان می کند. شما می توانید یک رمز عبور را تنظیم کرده و حریم خصوصی خود را در یک آلبوم رمزگذاری شده برای محافظت از عکس ها و فیلم های خود را به صورت ایمن. گالری می تواند تصاویر برنامه خود را پنهان کند و حریم خصوصی شما را کاملا بی خطر نگه دارد!
‏🌉 نمایش اسلاید عکس
‏گوشی Android خود را به یک بیننده نمایش اسلاید تبدیل کنید که به طور خودکار از طریق تمام تصاویر در یک گالری چرخانده می شود. شما می توانید زمان بندی فاصله، توالی و نحوه نمایش تصویر در تنظیمات گالری را تغییر دهید.
‏🏙 آلبوم ها
‏📍 ایجاد آلبوم در آلبوم
‏📍 ایجاد، ویرایش و یا حذف
‏📍 سفارشی کردن سفارش لیست
‏📍 آلبوم گروه بندی با مجموعه آلبوم
‏🌇 ویرایشگر عکس
‏چرخش، برش، مقیاس و غیره، راه های تعدیل چندگانه
‏❤️Gallery گالری سریع، سبک و مدرن با گالری به نظر می رسد برای گوشی شما. دانلود این برنامه گالری عکس رایگان، لذت بردن از آن!
🎑 Fix BUG
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟