خانه برنامه پزشکی و سلامت
مرگبارترین بیماری های عفونی

مرگبارترین بیماری های عفونی

تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۹
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده گروه برنامه نویسی آرات
‏‏این برنامه روی آندروید 4.0.3 و بالاتر و با نمایشگر 3.2 اینچ به بالا قابل اجرا می باشد.
‏این برنامه با هدف ارتقای دانش شما درباره بیماری های عفونی تهیه شده است. با وسواس و دقت خاصی مطالب این برنامه را از معتبرترین منابع علمی رشته میکروبیولوژی و همچنین سایت های معتبر خارجی از جمله پایگاه اینترنتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) گلچین کرده ایم تا پاسخگوی سوالات شما درباره بیماری هایی که گاه و بی گاه در کشورمان یا سطح جهان بروز و شیوع پیدا می کنند باشیم. ذکر این نکته ضروری است که برخی از این بیماری ها بسیار به ما نزدیکند و در صورت عدم رعایت موارد پیشگیری احتمال ابتلا به آنها دور از ذهن نیست. به عنوان مثال می توان به بیماری بوتولیسم اشاره کرد. یک گرم سم عامل بیماری بوتولیسم 10 میلیون انسان با وزن تقریبی 60 کیلوگرم را از پای در می آورد. این سم می تواند داخل کنسرو های آلوده به باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تولید شده و جان شما را به شدت تهدید کند! با مطالعه این مجموعه از دنیای میکروب ها آگاه شوید، اطلاعاتتان را در مورد بیماری ها افزایش دهید و با بکارگیری روش های پیشگیری مراقبت اصولی از سلامتی خود داشته باشید.
‏‏* کاهش حجم APK برنامه
‏* بهبود مطالب
‏* رفع باگ های جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟