استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Real City Street Racing - 3d Racing Car Games

Real City Street Racing - 3d Racing Car Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۱۹
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۲۵
حجم۹۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Comics Studio
‏‏Real City Street Racing تحت تعقیب ترین بازی مسابقه اتومبیل رانی سه بعدی و بسیار محبوب در بین بازی های اتومبیلرانی 2021 است. ما انواع مختلفی از سطوح مسابقه اتومبیل رانی داریم که شما را به یکی از بهترین مسابقات اتومبیل رانی در جهان تبدیل می کند. این بازی محدودیتی برای مسابقه ندارد به همین دلیل یکی از بهترین بازی های اتومبیل رانی است. ما حالت های مختلف مسابقه داریم به عنوان مثال. مسابقه خیابانی، مسابقه شهر سه بعدی، مسابقه دیوانه و خیلی بیشتر. 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️
‏ چرخ‌های آلیاژی، رنگ بدنه و بافت‌ها
‏✨ تغییر سیستم تعلیق جلو و عقب
‏✨ محیط‌های سه‌بعدی مسابقه شهر و خیابان
‏✨ گزینه‌های تغییر محفظه جلو و عقب
‏✨ جلوه‌های خشمگین مسابقه اتومبیل رانی
‏ 🚗 🚗 بازی‌های مسابقه‌ای و اتومبیلرانی سه بعدی شهر 2021 🚗 🚗
‏مسابقه‌های شهری واقعی، محیط‌های سه بعدی شهری عالی را برای تقویت مهارت‌های مسابقه‌ای شهری به شما می‌دهد. شما می توانید با بازی در سطوح مختلف مسابقات شهری سه بعدی، به یک مسابقه دهنده شهر حرفه ای تبدیل شوید. این بازی جدید مسابقه شهری 2021 یک بازی واقعا اعتیاد آور است، همچنین فرصتی سرگرم کننده و یادگیری برای اتومبیلرانی است.
‏🏎️ 🏎️ مسابقه‌های خیابانی بدون محدودیت 🏎️ 🏎️
‏مسابقه‌های خیابانی یک حالت بسیار محبوب در میان برترین بازی‌های جدید اتومبیل‌رانی است، به همین دلیل است که ما سطوح سه‌بعدی مسابقات خیابانی زیادی را برای بازیکنان خود ایجاد کردیم. در پایان هر مسابقه، چیز جدیدی در مورد مسابقات خیابانی یاد می گیرید. ما می‌توانیم شرط‌بندی کنیم که به زودی یک مسابقه‌دهنده خیابانی ماهر خواهید بود و نامتان در بین بهترین مسابقه‌دهنده‌های خیابانی قرار خواهد گرفت.
‏ کارگاه آموزشی ویژه
‏شما یک کارگاه حرفه‌ای برای تغییر وضعیت خود دارید. ماشین. یا تغییر داخلی یا خارجی است، می توانید آن را در کارگاه خود انجام دهید. می‌توانید موارد زیر را در کارگاه خود انجام دهید:
‏🔧 اجازه تغییر چرخ‌ها را بدهید
‏🔧 رنگ‌های بدنه و پنجره‌ها
‏🔧 بافت و چسباندن خودرو
‏🔧 تغییر سیستم تعلیق جلو و عقب
‏🔧 تغییر محفظه
‏🚔 🚔 بازی‌های ماشین مسابقه‌ای دیوانه‌وار 🚔 🚔
‏مسابقه‌های خیابانی شهری واقعی برای عاشقان دیوانه مسابقه است، برای انجام این بازی باید علاقه‌مند و طرفدار بازی‌های اتومبیل رانی باشید. انجام بازی‌های ماشین مسابقه‌ای به این معنی است که باید بتوانید بگویید ماشین شما به چه چیزی نیاز دارد. گاهی اوقات شما باید مانند یک مکانیک فکر کنید، فرض کنید اگر به یک مسابقه دریفت می روید، لاستیک های کم مشخصات و رینگ های آلیاژی خوب این کار را انجام می دهند.
‏اگر از طرفداران بازی های اتومبیل رانی سه بعدی هستید، پس این بازی Real City Street Racing را حتما دانلود کنید. فرصت را از دست ندهید تا یک اتومبیل رانی حرفه ای باشید!
‏شما فقط یک کلیک با این نوع جدید و فوق‌العاده بازی شبیه‌ساز مسابقه اتومبیل رانی فاصله دارید.
‏اگر مسابقه‌های خیابانی واقعی شهر ما را جالب می‌دانید، پس شما می توانید بازخورد ارزشمند خود را در قالب رتبه بندی 🌟🌟🌟🌟🌟 همراه با نظرات خود در اختیار ما قرار دهید. همچنین می توانید پیشنهاد خود را در zopzip786@gmail.com به ما ارائه دهید.

نظرات و امتیاز ها

۲۵ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
P.A.Y.I
١٩ اسفند ١٤٠١

‏✗ گرافیک افتضاح ‏✗ باگ زیاد ‏✗ بازی ناقص ‏✗ گرافیک رو به بالا وارد مرحله نمی‌شود. بازی کلا باگ داره. روی گرافیک بالا اصلا وارد مرحله نمیشه. این عکس ها هم متعلق به Need for speed limitهستش. منظورم از مورد چهارم اینکه که نمیشه روی تنظیمات با گرافیک بالا بازی کرد.

۰ ۰
HESAM
١٧ اسفند ١٤٠١

‏✓ هیچی ‏✗ همه چی بد بد بد خییییییلی بد ،🤢🤢 گول عکس هاش رو نخورید!!!

۱ ۰
هیراد باقلی پلو
١ دی ١٤٠١

این بازی خیلی بد بود تا زمانی که بازی رو نصب کردم وارد مرحله ۱ نمیا ورد و ۱ ستاره برای این بازی ک. ر زیادی است💩😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬💀💀💀💀💀💀💀☠☠☠☠☠☠☠👹👹👹👹👹👹😡😡😡😡

۱۸ ۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده