En
راهکار

راهکار

نسخه: ۱.۱.۰  (۱۳۹۶/۱۲/۲۱)
۷۰۰
۵
مگابایت
راهکارvideo
راهکار #1راهکار #2راهکار #3راهکار #4راهکار #5راهکار #6راهکار #7راهکار #8

  توضیحات

‏‏سرویس خدماتی ارائه شستشوی در محل راهکار، گامی جدید در مسیر خدمت به مشتریان برای رفاه حال بیشتر آنان است. راهکار با به کار گیری نیروهای مجرب و حرفه ای بهترین و به صرفه ترین خدمات را برای مشتریان خود فراهم آورده است. نیروهای راهکار به صورت رسمی در شرکت به کار گرفته شده اند و شرکت راهکار متعهد در قبال آنان است. 
‏راهکار، با در نظر گرفتن شرایط و محدودیت های موجود در فضای سنتی کارواش و هزینه های جانبی اضافه، سرویس شستشو در محل را برای شهروندان تهرانی در نظر گرفته است. انواع سرویس های مختلف در پکیج های متنوع به مشتری ارائه می شود تا مشتریان بر اساس نیاز خود، پکیج مورد نظر را انتخاب کنند. تمامی سرویس ها با مواد و تجهیزات مدرن و روز دنیا انجام می شود. راهکار توانسته است با اسفاده از تجارب بدست امده و آزمون و خطاهای بسیار به روشی مدرن در زمینه خدمات درخواست آنلاین کارواش در محل دست یابد. 
‏هرچند نهایت سعی خود را نموده ایم تا بهترین سرویس ها را به مشتریان خود ارائه دهیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود با راهکار هستید، آنها را به آدرس info@rahcar ارسال نمائید.
‏در راهکار ما با خدمات بیشتری در خدمت شما هستیم. ارائه وسایل و تجهیزات جانبی استاندارد و برند شرکت های معتبر دنیا، خدمتی است که راهکار به شما در محل عرضه می کند. با سفارش از لیست تجهیزات، نیروهای راهکار علاوه بر ارائه خدمات کارواش، تجهیزات را عرضه و نصب می کنند. 

  دسترسی‌های نرم افزار

  • پیدا کردن موقعیت جغرافیایی از روی شبکه
  • پیدا کردن موقعیت جغرافیایی دستگاه
  • اینترنت
  • لرزش دستگاه
  • دیدن وضعیت شبکه
  • بیدار نگه داشتن دستگاه
  • ارسال نوتیفیکیشن

دیگران نصب کرده‌اند

  
سحرخیز (دیگه خواب نمی‌مونی)
سحرخیز (دیگه خواب نمی‌مونی)
سبک زندگی
ریلکس شو
ریلکس شو
سبک زندگی
ویژن برد (هدفگذاری و برنامه ریزی)
ویژن برد (هدفگذاری و برنامه ریزی)
سبک زندگی
انگیزه پلاس
انگیزه پلاس
سبک زندگی
به خدا خواهم نوشت
به خدا خواهم نوشت
سبک زندگی
ترفندهای آرایشی
ترفندهای آرایشی
سبک زندگی
آموزش بافت مو
آموزش بافت مو
سبک زندگی
دایرا
دایرا
سبک زندگی
logo-samandehi