خانه برنامه ابزارهای کاربردی
ریکاوری عکس و فیلم+آهنگ

ریکاوری عکس و فیلم+آهنگ

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده تیردادا
‏‏با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید تصاویر ، ویدیوها ، آهنگ ها و فایل هایی را که در گوشی موبایل خودتون گم شده اند و نمایش داده نمی شوند را پیدا کنید و به آنها دسترسی داشته باشید.
‏به عنوان مثال در صورتی که تصویر ، ویدیو و یا آهنگی در گوشی شما دیگر نمایش داده نمی شود یا ناپدید شده است با استفاده از این برنامه قابل بازیابی می باشد.
‏همچنین در صورتی که در دفترچه تلفن گوشی شما تصویری از مخاطبین شما نمایش داده نمی شود با استفاده از این برنامه قابل ترمیم و اصلاح می باشد.
‏در صورتی که تصویر آهنگ ، آلبوم یا خواننده در موزیک پلیر و یا فایلی از یک آهنگ در گوشی شما قابل نمایش و پخش نیست با استفاده از این برنامه قابل ترمیم و اصلاح می باشد.
‏دارای دو حالت اسکن ساده و اسکن پیشرفته که می توانید محل و قسمتی را که می خواهید اسکن صورت گیرد را مشخص کنید و نوع فایلی را که می خواهید بازیابی کنید (عکس - فیلم- موسیقی - انواع دیگر فایل ها ) را مشخص نمایید .
‏فایل های بازیابی شده پس از اسکن برنامه با توجه به نوع فایل هایی که بازیابی کرده اید در گالری تصاویر ، موزیک پلیر و ... قابل نمایش هستند.
‏‏سازگاری با اندروید 8
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟