استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها صوت و موسیقی
AudioApp MP3 Cutter, Ringtone Maker, Voice Changer

AudioApp MP3 Cutter, Ringtone Maker, Voice Changer

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۹
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Lyrebird Studio
‏‏AudioApp Voice Changer & MP3 Cutter بهترین ویرایشگر صوتی برای میکس آهنگ ها، تغییر صدا و ویرایش MP3 است. این یک برنامه برش آهنگ همه در یک با یک برنامه برش آهنگ زنگ برای کوتاه کردن موسیقی و ساختن آهنگ های زنگ به راحتی است. از ویرایشگر صوتی AudioApp: MP3 Cutter & Ringtone Maker برای برش MP3، تقسیم صدا، و تبدیل ویدیو به mp3 یا هر فرمتی فقط در چند ثانیه استفاده کنید! این ویرایشگر رایگان موسیقی همچنین به شما امکان می دهد به تمام آهنگ های عالی که در کتابخانه استودیو موسیقی ویرایش کرده اید دسترسی پیدا کنید. فایل های خود را هر زمان که می خواهید در دسته بندی هایی مانند برش صدا و وصال، کاتر آهنگ پیدا کنید.
‏🤖🎤تغییر صدا با جلوه های صوتی شگفت انگیز
‏تغییر صدا با یک ضربه با ویرایشگر صوتی AudioApp! موسیقی را با MP3 Cutter برش دهید و جلوه صوتی عالی را به راحتی اعمال کنید. AudioApp Mp3 Cutter & Voice Changer ده ها افکت صوتی خنده دار را برای لذت بردن ارائه می دهد! صدای خود را با کیفیت بالا ضبط کنید، یکی از جلوه های صوتی عالی Voice Changer را انتخاب کنید و آماده حرکت هستید. همچنین می‌توانید صداها را از فایل‌های خود انتخاب کنید و صدا را با جلوه‌های صوتی مختلف مانند Squid Game، Alien، Cyborg، Robot و غیره تغییر دهید...
‏✂ بهترین برنامه برش آهنگ: MP3 Cutter & Ringtone Cutter
‏ ویرایشگر صوتی AudioApp: MP3 Cutter & Ringtone Maker به شما کمک می کند تا آهنگ ها را بدون زحمت برش دهید و بهترین قسمت ها را به صورت mp3 یا در هر فرمت دیگری که می خواهید ذخیره کنید. کوتاه کردن موسیقی و افزودن جلوه‌های صوتی خنده‌دار با تغییر صدا و تریمر صوتی بسیار آسان است. آهنگ های MP3 و هر صدایی را فوراً با برنامه کاتر آهنگ عالی برش دهید. همچنین می‌توانید از کاتر موسیقی و میکسر آهنگ ویرایشگر صوتی برای کوتاه کردن سازنده آهنگ و ایجاد آهنگ زنگ استفاده کنید. این برنامه جذاب تغییر صدا و برش صدا همچنین به شما امکان می دهد فیلم ها را تبدیل کنید و جلوه های صوتی خنده دار را اضافه کنید. فقط یک ویدیوی شگفت‌انگیز را آپلود کنید، آن را به MP3 تبدیل کنید و با برنامه کاتر موسیقی و بهترین ویرایشگر MP3 شروع به کوتاه کردن آن کنید.
‏🎵 ویرایشگر MP3 باورنکردنی: تبدیل ویدیو به MP3
‏وقتی آهنگ مورد علاقه شما در فرمت ویدیویی است، از تبدیل ویدیو به MP3 برای تبدیل موسیقی خود به سادگی استفاده کنید! برنامه صوتی ویرایشگر صوتی: MP3 Cutter & Ringtone Maker ویدیوی شما را در چند ثانیه به فایل موسیقی تبدیل می کند. سپس می توانید آهنگ زنگ را با برنامه برش آهنگ زنگ همانطور که می خواهید ویرایش کنید. آهنگ ها را با برنامه کاتر صوتی عالی برش دهید، ملودی خود را به دلخواه تقسیم یا ادغام کنید. برنامه تغییر صدا و برش موسیقی به شما کمک می کند تا با تبدیل mp3 هر فایلی را به فرمتی که دوست دارید تبدیل کنید و جلوه های صوتی خنده دار را اضافه کنید. مفیدترین فرمت موسیقی را در این ویرایشگر صدا پیدا کنید و صدا را با یک ضربه تغییر دهید. فرمت هایی مانند mp3، m4a، wav یا aac را انتخاب کنید. هر کدام که برای شما مفید است! این ویرایشگر آهنگ و برنامه برش آهنگ همه چیز را برای ویرایش عالی آهنگ ارائه می دهد.
‏ برنامه Song cut به شما امکان می دهد بهترین قسمت های صدا را تقسیم کنید و آهنگ و آهنگ های زنگ عالی بسازید. جلوه‌های تغییر صدا با کاتر زنگ و دستگاه اصلاح ویدیو به صدا کاملاً کار می‌کنند. برای تبدیل آهنگ و گوش دادن به عقب، معکوس کننده صوتی توسط سازنده آهنگ زنگ باشکوه را امتحان کنید. برنامه صوتی تغییر صدا: MP3 Cutter & Ringtone Maker به شما کمک می کند آهنگ را با معکوس کننده صدا معکوس کنید تا بهترین آهنگ زنگ یا زنگ هشدار را داشته باشید. می‌توانید با برنامه برش آهنگ فوراً موسیقی را قطع کنید یا از میکسر MP3 برای ایجاد آهنگ زنگ با استفاده از بیش از یک آهنگ استفاده کنید!
‏🎧 ویرایشگر موسیقی شگفت‌انگیز: میکسر صوتی و تغییر سرعت
‏برنامه صوتی ویرایشگر موسیقی: MP3 Cutter & Merger & Ringtone Maker با افتخار میکسر صوتی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند آهنگ ها را برای ایجاد ریمیکس های جالب میکس کنید! با اپلیکیشن صدابردار و صداساز خیره کننده، mashup ایجاد کنید و قطعات ناخواسته را برش دهید. موسیقی را با میکسر موسیقی ادغام کنید، صداها را با ویدئو به صدا برش دهید و آهنگ ها را برای ایجاد آثار هنری منحصر به فرد ترکیب کنید. سرعت موسیقی نفس گیر خود را تنظیم کنید تا آهنگ زنگ یا زنگ هشدار خود را با برنامه برش موسیقی شخصی کنید. همه گزینه های سرعت شگفت انگیز ویرایشگر صوتی AudioApp را امتحان کنید: MP3 Cutter & Ringtone Maker. این تغییر صدا و ویرایشگر آهنگ درخشان یک برنامه برش mp3 و وصال همه کاره است. یک سازنده لحن افسانه ای برای ویرایش صدا ارائه می دهد.
‏‏از اینکه همراه ما هستید متشکریم!
‏در این نسخه،
‏ما یک ویژگی جدید را معرفی می کنیم! تغییر صدا برای ایجاد جلوه های صوتی جدید!
‏ما روی بهبود قابلیت استفاده و عملکرد کار می کنیم تا تجربه شما را افزایش دهیم!
‏ما همیشه در تلاش هستیم تا تجربه شما را بهبود بخشیم. اگر از برنامه ما لذت می برید، لطفاً چند مرحله را برای بررسی ما در نظر بگیرید.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده