خانه برنامه آموزشی
101 آزمون دوره ابتدایی

101 آزمون دوره ابتدایی

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۲.۱۷
تعداد نظرات۱۲
سازنده ظهوری
نسخه۱.۵.۷۰۳
حجم۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۸/۱۴
‏‏برنامه 101 آزمون دوره ابتدایی مخصوص دانش آموزان پایه چهارم، پنجم و ششم ابتدایی، یک برنامه کمک آموزشی است که کمک می کند تا دانش آموز پس از مطالعه هر درس با پاسخ دادن به سوالات مربوط به آن درس، خود را محک بزند.

‏با پاسخ دادن به یک سوال، چنانچه دانش آموز جواب آن سوال را به صورت صحیح، پاسخ نداده باشد، از او می خواهد تا با تفکر بیشتر به پاسخ صحیح برسد.

‏با برنامه 101 آزمون، که قابلیت نصب بر روی گوشی تلفن همراه و یا تبلت را دارد، همواره دانش آموز می تواند با شور و اشتیاق در خانه، مهمانی ها و یا حتی در ترافیک، با شرکت در امتحانات مختلف به مرور درس خود بپردازد.

‏این برنامه به صورت کاملا هوشمند، سطح درسی دانش آموز را زیر نظر گرفته و در آزمونهای دوره ایی از سوالاتی که دانش آموز در جواب دادن به آنها مشکل داشته استفاده می کند و دوباره آنها را سوال می کند.

‏در پایان هر امتحان یا آزمون، با توجه به تعداد سوالات درست به دانش آموز ستاره داده می شود و دانش آموزان می توانند با جمع آوری تعداد بیشتری ستاره با یکدیگر به رقابت بپردازند.

‏با نصب این برنامه دیگر نیازی به پرسیدن درس از دانش آموز نیست. فرزند خود را تشویق به استفاده از برنامه 101 آزمون دوره ابتدایی کنید و نتیجه آن را مشاهده کنید.


‏این برنامه شامل دروس زیر می باشد :

‏- ریاضی

‏- علوم

‏- فارسی

‏- هدیه های آسمانی

‏- مطالعات اجتماعی


‏توجه داشته باشید که در هر هفته چند آزمون جدید به لیست امتحانات برنامه اضافه می شود!!!

‏‏اضافه شدن پایه های سال های پنجم و ششم ابتدایی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟