خانه برنامه آموزشی
عروسی بگیریم یا نه؟

عروسی بگیریم یا نه؟

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده فاطمه محمدی
‏‏جشن عروسی یکی از کهن ترین و فراگیرترین جشن های بشر است، نه فقط در ایران که در تمام نقاط جهان ازدواج امری حائز اهمیت و دلیلی برای شادی کردن محسوب می شود. اما آداب و رسوم به جا آوردن این امر و شیوه ی شادی کردن به مرور زمان دستخوش تغییر شده است. این برنامه به بررسی عروسی و مزایا و معایب عروسی گرفتن می پردازد و با توجه به فرهنگ عموم ایرانیان جشن عروسی را بررسی می کند از روزی که برای عروسی چند روز شادی و پایکوبی می کردند و مراسم در خانه ی پدر داماد به صورت ساده ای برگزار می شد و میهمان ها شاهد حمل هدایا درون خنچه های هدیه بودند، تا امروز که مراسم ها به صورت مجلل و در هتل ها و باغ های آنچنانی با تنوع غذایی زیاد برگزار می شوند، زمان زیادی نگذشته است. پیشرفت جوامع و رشد سطح رفاهی مردم، ریز و درشت مراسم های عروسی را تحت تاثیر قرار داده است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟