خانه برنامه مذهبی
مرور وقایع تاریخ

مرور وقایع تاریخ

تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۱۴
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده شرکت قلم سرخ سفیر عشق
‏‏به نام خداوند بخشنده و مهربان
‏**توجه کنید که در این نرم افزار فقط وقایع تقویم قمری درج گردیده است . که البته کاملترین مجموعه وقایع تاریخ قمری است .
‏توضیحات و شرح مناسبات مندرج در برنامه ، محصول مطالعات بسیار زیادی بوده است ...
‏این برنامه کاملترین مجموعه وقایع تاریخ قمری است که در آن وقایع مهم ، از زمان هبوط حضرت آدم ع گردآوری شده است . گردآوری و تهیه مطالب این برنامه توسط استاد گرانقدر فرخ غدیرپور انجام شده است . تلاش استاد بر این بوده که کامل ترین مجموعه از حوادثی را که در طول تاریخ دین مبین اسلام به وقوع پیوسته برای اهلش جمع آوری نماید و الحق که این تلاش نتیجه ای عالی در بر داشته است .
‏استاد گرانقدر توضیحات بسیار مفصلِ تمام وقایع را نیز در وب سایت مرور تاریخ قرار داده اند که لینک آن در نرم افزار موجود می باشد.
‏از مطالب و معارف ایشان سه نرم افزار دیگر را نیز با عناوین 'تفسیر دعای عهد' و 'استخاره با قرآن' و ' فضائل زیارت و تربت قبر مطهر امام حسین ع ' را آماده کردیم که در مایکت منتشر شده اند . مرور وقایع تاریخ در حقیقت مرور و بررسی احوال تمامی کسانی است که نقشی در فراز و فرودهای تاریخ اسلام داشته اند . در این برنامه شما با ورود به صفحه مربوط به هر ماه قمری و کلیک بر روز مورد نظر می توانید سرفصل رویدادهای آن روز را مشاهده کنید و همچنین با کلیک بر عنوان هر مناسبت می توانید توضیحات مفصل مربوط به تمام رویدادها را مطالعه فرمایید .
‏ظاهر این برنامه را همچون یک تقویم برای شما ساخته ایم که شما براحتی میتوانید با کلیک بر هر روزی از روزهای ماه قمری وقایع آن روز را مشاهده نمایید .
‏همچنین در برنامه امکان دیدن تاریخ روز جاری را نیز قرار داده ایم .ناگفته نماند که استاد غدیرپور صاحب نویسنده مجموعه ارزشمند و بی نظیر 'مرور حکایت عشق در ساقی نامه' می باشند که در 12 جلد ارائه شده است . این مجموعه بی نظیر تمام آیات قرآن را بر ولایت امیرالمومنین ع بررسی و تشریح می نماید .
‏بررسی کلی امکانات برنامه :
‏* بررسی سرفصل رویدادهای تاریخی با کلیک بر تاریخ روز
‏* امکان مطالعه شرح و توضیح هر مناسبت با کلیک بر عناوین مناسبات
‏* جستجو در مناسبات
‏* نمایش تاریخ قمری روز جاری
‏* اسلاید منو جهت دسترسی سریع به بخش های مختلف
‏*رابط کاربری زیبا
‏*امکان انتخاب ماه مورد نظر از درون صفحه هر ماه
‏در صورت داشتن هر گونه انتقاد یا پیشنهادی از طریق ایمیل با ما مکاتبه نمایید .
‏ما را از دعای خیر خویش بهره مند سازید .در پناه حق سربلند و پیروز باشید ...
‏‏* اضافه شدن برخی رویدادها
‏* اصلاح برخی موارد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟