استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
تحریم شکن قوی

تحریم شکن قوی

تحریم هارو مثل قند بشکن!

نصب در حال دریافت
نسخهLEARN Ù�یلتر Ø´Ú©Ù† قوی
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۹
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۷۸۴
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده NT
‏‏تحریم شکن قوی ترین و مخرب ترین ابزار موجود در سطح اینترنت به جهت رفع و تخریب امنیت اطلاعات دستگاه شماست. تحریم شکن پرسرعت خیلی قوی تر از آنکه شما فکرش را بکنید میتواند به اطلاعات شما دسبرد بزند و با سرعت بالا به دستگاه شما آسیب برساند
‏تحریم شکن ها نرم افزار هایی هستند که به کمک بکاری گیری فناوری های مختلف از جمله IKeV2 و L2TP تونل را اجرا و دیتا ها شما را از تحریم ها دور میزنند ، اما گاه میتوانند خطرناک و مهلک باشند. با اموزش های علمی و اصولی در دانشنامه تحریم شکن همراه شوید.
‏دانشنامه آموزشی تحریم شکن نکات و معایب با این برنامه از این ابزار خطرناک و مضر در امان بمانید و در دام کلاهبرداران و سودجویان سایبری نیفتید
‏توجه مهم : با توجه به قانون ممنوعیت ساخت و بکارگیری و انتشار فیلتر شکن ها در استور های ایرانی توسط ستاد ساماندهی ، ذکر این نکته ضرور است که این برنامه فیلترشکن نبوده و صرفا وبسایت های تحریمی که محدودیت های تبعیض آمیز بر علیه کاربران ایرانی اعمال کرده اند را بی اثر میسازد
‏با استفاده از آموزش های این برنامه در برابر ابزار های مخرب فیلترشکن و VPN های موجود در فضای اینترنت ایمن بمانید. آموزشی)
‏‏این برنامه شامل 12 بخش آموزشی است که به صورت کاملا رایگان میتوانید از آنها استفاده کنید...
‏‏این برنامه خطرات استفاده از پروکسی و فیلترشکن را به شما آموزش میدهد
‏ از جمله :
‏‏هنگامی که از یک فیلتر شکن مثل Proxy یا VPN استفاده می‌کنید، ابتدا به سرو همان سرویس متصل شده، پس کلیه اطلاعاتی که رد و بدل می‌شود توسط آن سرور قابل رویت است. از این رو در این قسمت مختصرا به چند مورد از مضرات و خطرات احتمالی استفاده از پروکسی ها و فیلترشکن‌ها می‌پردازیم :
‏ اطلاعات شخصی شما در خطر است
‏ تمام اطلاعات شخصی شما از بین سرویس‌دهنده پروکسی و فیلترشکن می‌گذرد و صاحب آن پروکسی یا فیلترشکن می‌تواند هر چیزی را که او می‌خواهد از اطلاعات شما رصد کند؛ بنابراین حساب ایمیل شما، بانک و جزئیات کارت‌های اعتباری، همه ممکن است به سرقت رود. اگر شما از یک سرور پروکسی شناخت کافی ندارید، که در اغلب موارد این گونه است، به هیچ عنوان از پروکسی و فیلترشکن برای تراکنش بانکی استفاده نکنید.
‏ کلاه برداری یا فیشینگ
‏ یک فیلترشکن یا پروکسی ممکن است صریحاً برای ضربه زدن به شما طراحی شده باشد! برخی از آن‌ها زمانی که به سایت ایمیل یا بانکی خود وارد می‌شوید، نسخه جعلی سایت را به شما نشان می‌دهند. سپس شما را ترغیب می‌کنند که اطلاعات ورودتان را وارد کنید و پس از آن به دلیل این که آن سایت اصلی نیست، به شما اخطاری مبنی بر کار کردن سایت می‌دهند، مثلاً ممکن است به شما بگویند که فعلاً دسترسی به سرویس دهنده مقدور نیست. در حالی که آن سایت، سایت اصلی مورد نظر شما نیست و اطلاعات را به صاحب فیلترشکن می‌فرستد.
‏ ورود ویروس و جاسوس افزار به رایانه شما
‏ بسیاری از پروکسی‌ها به شما تعداد زیادی پنجره خودبازشوی تبلیغاتی نشان می‌دهند و همچنین سعی می‌کنند که برنامه‌های خرابکارانه را روی رایانه شما نصب کنند. این برنامه‌ها برای بررسی و رصد رویه مرور صفحات وب و حتی اطلاعات شخصی شما نصب می‌شوند.
‏‏در برخی از سایت‌ها توقیف می‌شوید
‏ برخی از IP‌های سرویس‌های پروکسی در وبسایت‌های خاص توقیف هستند؛ بنابراین شما قادر به دسترسی به این گونه سایت‌ها با استفاده از پروکسی نیستید. هرچند این یک خطر بالقوه نیست.
‏‏پروکسی‌های ناپیدا
‏ بسیاری از پروکسی‌ها نشانی IP اصلی شما را نشان می‌دهند. فکر نکنید که نشانی شما از وب سایت‌هایی که بازدید می‌کنید پنهان مانده است. به ندرت پروکسی‌ها به شما گمنامی کامل را می‌دهند.
‏‏با ثبت نظراتتون ما رو در بهبود کیفیت این برنامه یاری میکنید...
‏مجهز به تحریم شکن قدرتمند داخلی

نظرات و امتیاز ها

۷۸۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدی
١٩ ساعت پیش

سلام برنامه خیلی عالی نصب کنید حتما

۰ ۰
ممد
دیروز

خیلی عالی حتما نصب کنید

۰ ۰
تلب
٤ روز پیش

خیلی خیلی خیلی خیلی خوب

۶ ۱

دیگران نصب کرده‌اند