خانه برنامه سیر و سفر
مکان یاب فوق حرفه ایی

مکان یاب فوق حرفه ایی

تعداد دانلود۴۲ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۶۸
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده گروه برنامه نویسی سابلاغ
‏‏نرم افزار مکانیاب فوق حرفه ای یک نرم افزارمکان یاب حرفه ای با امکان مکان یابی دستی و گفتاری روی نقشه و همچنین جستجوی مکانهای نزدیک و ذخیره مکان ها و مسیریابی آنها به صورت معمولی و 3بعدی می باشد.
‏اپدیت برنامه در 24/4/96
‏☑️ حذف بخش صوتی برنامه
‏☑️ اضافه شدن مسیر یاب دو نقطه ای به روش دو بعدی و سه بعدی
‏☑️ امکان دید مسافت سواره و پیاده در هر دو بخش مکانیاب و تخمین مسافت دو نقطه
‏امکانات نرم افزار:
‏1-مکان یابی دستی
‏2-انتخاب دو نقطه و تخمین مسافت
‏3-مکان یابی انتخابی
‏4-اشتراک تصویر نقشه آدرس بین دوستان
‏5-جستجوی مکان های نزدیک
‏6-برقراری تماس تلفنی با مکان مورد نظر از قبیل رستوران و پارکینگ و غیره
‏7-ذخیره مکان های نزدیک
‏8-مسیریابی حرفه ای آدرس ها و مکان ها
‏9-مسیریابی 3بعدی
‏10-وجود قسمت پشتیبانی نرم افزار
‏امکانات قسمت مکان یابی:
‏✔آدرس یابی صوتی: یعنی کافیه اسم خیابون یا کوچه و یا مکان مورد نظر رو بگی نرم افزار خودش مکان رو پیدا کرده وروی نقشه به شما نمایش میده و شما میتونید مکان رو مسیر یابی کنید.
‏**توجه: برای استفاده از این بخش باید در سرویس Google Now زبان فارسی رو تیک بزنید.
‏برای اضافه کردن زبان فارسی به دستیار صوتی گوگل ناو ابتدا به اپلیکیشن Google یا مستقیما به گوگل ناو بروید، در بخش پایین برنامه علامت سه نقطه عمودی را لمس کنید، سپس وارد تنظیمات شوید، از اینجا گزینه Voice را انتخاب کنید و در بخش Languages زبان فارسی را علامت بزنید.
‏✔آدرس یابی دستی: شما آدرس مورد نظر خودتونو از قبیل نام استان و شهر و خیابان و کوچه و یا نام هر مکانی رو وارد کرده و سپس روی نقشه جستجو کنید و مسیر یابی کنید.
‏✔مسیر یابی انتخابی: یعنی یک مکانی رو که روی نقشه میدونید کجاست اما مسیرشو نمیدونید از کجا برید رو با لمس کردن انتخاب میکنید و سپس میتونید با مسیر یابی خیلی راحت به اون مکان برید.
‏امکانات قسمت مکان های نزدیک:
‏✔جستجوی مکان های نزدیک خودتون: یعنی اینکه شما می تونید در هر شهری که هستید با انتخاب نوع مکان مثل رستوران یا پارکینگ و غیره ، اون مکان ها رو روی نقشه و لیست با نمایش مسافت آن با شما، انتخاب کرده و سپس آن را مسیر یابی و یا ذخیره و یا بین دوستانتون به اشتراک بذارید.
‏✔مکان های ذخیره شده: در این قسمت مکان هایی که از قبل ذخیره کردید و مکان های مورد علاقه شما هستند رو ببینید و به اشتراک یا مسیریابی و یا حذف کنید.
‏امکانات قسمت مسیریابی:
‏✔مسیریابی برای ماشین سواری: که مسیری که ماشین سواری میتونه توش رفتامد کنه را با رنگی مشخص میکنه که راحت شما رو به مقصدتون هدایت میکنه.
‏✔مسیریابی برای افراد پیاده: که مسیری که عابر پیاده میتونه توش رفتامد کنه را با رنگی مشخص میکنه که راحت شما رو به مقصدتون هدایت میکنه.
‏✔مسیریابی 3بعدی: شما میتونید هنگان مسیر یابی مسیر رو به صورت 3بعدی مشاهده کنید.
‏‏☑️ حذف بخش صوتی برنامه
‏☑️ اضافه شدن مسیر یاب دو نقطه ای به روش دو بعدی و سه بعدی
‏☑️ امکان دید مسافت سواره و پیاده در هر دو بخش مکانیاب و تخمین مسافت دو نقطه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟