خانه برنامه کاربردی

سایت ساز اینتر

درآمد تو چند برابر کن

۱۰,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده سایت ساز اینتر
نسخه۷.۷.۸
حجم۱۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۲/۰۷
‏‏دیگر برای طراحی و راه اندازی سایت .نیاز به کامپیوتر نیست .اپلیکیشن سایت ساز .فقط با یک تبلت یا حتی موبایلت میتونید سایت خود را به راحتی مدیریت نمایید.اپلیکیشن نصب کن اون موقعه متوجه میشی چقدر به کارت میاد .‏‏سایت ساز اینتر، نرم افزاری مبتنی بر وب است که با محیط کاربری بسیار ساده (بدون نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی)، امکانات قدرتمندی جهت طراحی و راه اندازی وب سایت به صورت پیشرفته را با قیمت کاملا مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد.اگر به دنبال راهی آسان برای ایجاد وب سایت حقیقی یا حقوقی هستید، هم اکنون به جمع کاربران ما بپیوندید و به مدت 6 روز امکانات سایت ساز اینتر را به صورت رایگان آزمایش نمایید. اگر به خواستت رسیدی اون وقت پرداخت کن 

تغییرات در نسخه جدید

‏‏سایت ساز اینتر، نرم افزاری مبتنی بر وب است که با محیط کاربری بسیار ساده (بدون نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی)، امکانات قدرتمندی جهت طراحی و راه اندازی وب سایت به صورت پیشرفته را با قیمت کاملا مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد.اگر به دنبال راهی آسان برای ایجاد وب سایت حقیقی یا حقوقی هستید، هم اکنون به جمع کاربران ما بپیوندید و به مدت 6 روز امکانات سایت ساز اینتر را به صورت رایگان آزمایش نمایید.

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۱۰,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟