خانه برنامه آموزشی
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۹۷/۱۲/۲۶
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده زهرا محمدی

‏‏پرستاری از بیمار در منزل،یک سیستم مراقبتی و پرستاری است که تحت نظر پزشک در منزل انجام می شود. خدمات پرستاری از بیمار در منزل شامل پرستاری جسمی و فیزیکی،گفتار درمانی و خدمات اجتماعی است.هدف پرستاری از بیمار در منزل،کمک به افراد به منظور بهبود عملکرد و زندگی مستقل می باشد.

‏ احترام به استقلال بیمار در مراقبت های مبتنی بر بیمارستان بسیار مهم است اما گاهی بسیاری از تصمیم گیری ها توسط پزشکان برای نحوه و شرایط پرستاری از بیمار گرفته می شود.در پرستاری بیمار در منزل،پزشکان تشخیص می دهند که میزان دامنه ی مراقبت از بیمار در چه حد باشد؛بنابراین در مقایسه با بیماران بستری شده،بیمارانی که در منزل از آنها پرستاری می شود خود نقش بیشتری در تعیین چگونگی درمان خود دارند.برای مثال،در بیمارستان پزشکان و پرستاران نقش مهمی در دریافت دارو در فواصل زمانی منظم توسط بیمار دارند ولی در خانه،بیمار خود نقش بیشتری در این موضوع دارد و ممکن است عمدا یا سهوا دارو را در فواصل زمانی نامنظم دریافت کند بنابراین گاهی وجود برخی مداخلات (پرستاری از بیمار توسط اعضای خانواده یا پرستار) جهت بهبود سلامتی وکیفیت زندگی بیمار بر اساس تشخیص پزشک ضروری می باشد.

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟