استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
ساخت شماره مجازی

ساخت شماره مجازی

نصب در حال دریافت
نسخهJoApp FREE
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۳/۲۵
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۴۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده مهدی یزدانی
‏‏کاربرد شماره تلفن مجازی چیست؟
‏اهمیت شماره تلفن ثابت در افزایش اعتبار کسب و کار شما
‏پیش از آن که به کاربرد شماره تلفن مجازی در کسب و کارها بپردازیم، باید نخست ببینیم که داشتن شماره تلفن ثابت چه اهمیتی برای کسب و کارها دارد و آیا شماره تلفن همراه جایگزین خوبی برای آن است؟ در یک کلام و بدون هیچ مقدمه ای، خیر. شماره تلفن همراه به هیچ عنوان جایگزین مناسبی برای شماره تلفن ثابت برای کسب و کار شما نیست و داشتن شماره تلفن ثابت از موارد ضروری هر کسب و کاری، فارغ از اندازه آن، است.
‏شماره مجازی دقیقا به چه معناست ؟
‏اما برای داشتن شماره تلفن ثابت در حالت عادی باید مکانی فیزیکی داشت، حال آن که برای کسب و کارهای کوچک تهیه و اجاره دفتر کار هزینه ای بسیار بالا و غیرضروری است. اینجاست که فنآوری تلفن مجازی یا ابری به کمک می آید. تلفن مجازی به این دلیل که بر بستر اینترنت است، نیازی به یک مکان فیزیکی ندارد. یعنی شما می توانید با خریداری یکی از بسته های ارتباطی «دفتر شما»، از عرضه کنندگان پیشتاز خدمات ارتباطی، صاحب شماره تلفن ثابت شوید، بدون این که مجبور باشید برای استفاده از آن در مکان خاصی حضور داشته باشید.
‏کاربرد شماره تلفن مجازی چیست و چه مزیت هایی نسبت به تلفن ثابت دارد؟
‏۱- افزایش اعتبار کسب و کارهای نوپا
‏همان طور که گفتیم داشتن شماره تلفن ثابت برای ایجاد اعتماد میان مشتریان بالقوه اهمیت زیادی دارد. اما بسیاری از کسب و کارهای نوپا امکان تهیه دفتر کار و گرفتن شماره تلفن ثابت را از مخابرات ندارند. یک کاربرد شماره تلفن مجازی برای این کسب و کارها این است که می توانند بدون اجاره دفتر کار، دارای شماره ثابت به هر تعدادی که بخواهند شوند. می توانید در عرض ۵ دقیقه وجهه کسب و کار خود را از این رو به آن رو کنید.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی