استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شبکه‌های اجتماعی
استوری ساز فوق پیشرفته

استوری ساز فوق پیشرفته

خیلی راحت استوری بساز

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۴.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۱/۱۲
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۴۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده اندروید_مارکت
‏‏ویرایشگر V STORY می تواند به شما در ایجاد چیدمان زیبا برای استوری های اینستاگرام کمک کند. می توانید استوری هایی را روی یک قالب اماده ایجاد کنید و آنها را با متن ، استیکر ، قالب و ویژگی های قلم مو سفارشی کنید
‏ویژگی ها:
‏+ اضافه کردن استیکر ها به عکس ها برای ایجاد جدید و جالب برای استوری خود .+ استوری متنوع برای اینستاگرام.+ تمام منابع از جمله قالب های استوری، استیکر ها و فونت ها به طور مرتب به روز می شوند.+ ایجاد استوری های زیبا، و به اشتراک گذاری استوری برای اینستاگرام ، فیس بوک، ... + نوشتن متن در عکس به سرعت و به آسانی.
‏چگونگی استفاده از برنامه؟
‏1- قالب استوری را ویرایش کنید.شما می توانید متن موجود در قالب استوری را با کلیک بر روی آنها و یا با کلیک بر روی نماد متن برای اضافه کردن متن به تصویر ویرایش کنید. علاوه بر متن، شما می توانید از این ویژگی برای قرار دادن استیکر ها در عکس ها استفاده کنید تا استوری خود را جالب تر کنید. هنر خود را با جهان به اشتراک بگذاریدپست های خود را به طور مستقیم در استوری های اینستاگرام ، فیس بوک، ... یا به سادگی در دستگاه خود ذخیره کنید.
‏2- قالب استوری را که می خواهید را انتخاب کنیداز قالب های موجود در برنامه انتخاب کنید که دوست دارید. قالب های متنوع استوری با بسیاری از موضوعات مختلف.3- و در نهایت عکس خود را اضافه کنید.
‏‏با تمام اندروید ها تست شده و مشکلی نداشته و این به خطار سنگینی برنامه شاید دیر تر باز می شود. با تشکر

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده