خانه برنامه عکس و فیلم
نسخه۱.۹
آخرین بروزرسانی۹۳/۰۶/۱۱
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده حمید خانی - جشنواره فیلم و عکس همراه تهران

‏‏موبایلوگراف رسانه الکترونیک عکاسی و فیلم سازی با موبایل است که به موضوعاتی از قبیل رویدادهای مهم در این حوزه ، گفتگو با هنرمندان و صاحب نظران در زمینه عکاسی و فیلم سازی با موبایل، تکنیک ها و تجربه های حرفه ای برای ثبت بهتر تصاویر در تلفن همراه و تکنولوژی های جدید در تصویربرداری با موبایل می پردازد.

‏جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با موضوع فیلم و عکس های موبایلی برگزار می شود و تمامی کاربران تلفن همراه می توانند با عکس و فیلم های موبایلی خود در آن شرکت کنند. اولین دوره این جشنواره در اردیبهشت ماه 1392 برگزار شد و دومین دوره آن از آذر ماه 1392 آغاز به کار کرده است.

‏دبیرخانه جشنواره برای ارتباط و تعامل با مخاطبان جشنواره، نشریه «موبایلوگراف» را با موضوع عکاسی و فیلم‌سازی با موبایل منتشر می کند. موبایلوگراف همراه با اولین دوره جشنواره در ۳ شماره الکترونیک و ۴ شماره چاپی منتشر شده و دومین دوره انتشار خود را از دی ماه ۱۳۹۲ آغاز کرده است.

‏موبایلوگراف از دی ماه ۱۳۹۲ هر دوهفته یکبار و به صورت الکترونیک منتشر می شود و علاوه بر فرمت pdf در آدرس www.tfpf.ir/mobilograph نیز قابل دسترس است.

‏موبایلوگراف را رسانه خود بدانید و به عنوان فعالان فضای مجازی در تولید و انتشار موبایلوگراف نقش‌آفرینی کنید. این مشارکت چه از جنس تهیه و ارسال مطلب باشد و چه در قالب لینک دادن به موبایلوگراف، درج بنر یا انتشار آن در بین اعضای‌ سایت و دوستان، مایه دلگرمی تحریریه موبایلوگراف خواهد بود.

‏نکته :

‏موبایلوگراف ممکن است بر روی برخی گوشی های با اندروید 2.2 یا 2.3 ... با امکانات کامل اجرا نشود .

‏‏اصلاح شیوه دریافت و نمایش داده ها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟