خانه برنامه آموزشی
تعداد دانلود۱۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده رضائیان
‏‏این برنامه گامی موثر در جهت ارتقاء سطح علمی و اطلاعات دانش پژوهان رشته کامپیوتر و برنامه نویسان و صنعتگران حوضه کامپیوتر و الکترونیک گردآوری شده است.
‏در این برنامه سعی شده است ک در یک پروژه ساده اطلاعات کلی در ضمینه vhdl داده شود .
‏در این برنامه شما قادر خواهید بود که یک پروژه را در محیط برنامه قدرتمند Modelsim و Active-VHDL برنامه نویسی می کنید .
‏تاریخچه:
‏زبانVHDL ابتدا به منظور شبیه سازی و مدل سازی و درک بیشـتر مـدارهای منطقـی بـوده اسـت کـهتوسط محققان عمل Synthesis یا سـنتز بـه عنـوان اتوماتیـک کـردن فراینـد طراحـی بـه آن اضـافه شـدهاست. زبانVHDL در شمال امریکا و همچنین اروپا توسط ٨٠ درصد مهندسـین سیسـتم اسـتفاده میشـود کـه این رقم همچنان در حال رشد است. VHDL برای کاربر از نظر یکتا بودن نوع توصیف هیچ گونه محدودیتی ندارد در واقع یک برنامه را می توانهم به صورت رفتاری و هم به صورت متنی یعنی ذکر تمام گیتهای موجود به کار بـرد همچنـین ازVHDL می توان در سطوح مختلفی از پیچیدگی استفاده کرد از یک ترانزیستور کوچـک گرفتـه تـا یـک سیسـتمکامل را می توان با آن طراحی کرد. یکی از دلایل افزایش محبوبیت این زبان وجود تعدادی از نرم افزارهای شبیه ساز با قیمتی مناسب مانند Active VHDL است. گر چه VHDL بیشتر ما را متوجه الکترونیک می کند در واقع به یک زبان مدل سازی جهانی شهرت یافته است و برای مدل سازی و شبیه سازی سیستمهای الکترو مکانیکی و هیدرولیکی و شیمیایی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟