خانه برنامه خرید
مدیران ویترینو

مدیران ویترینو

ویترین بازار ایران

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده ویرا فناوران تاراز
‏‏نابود شدن کسب و کارهای سنتی:
‏کسب و کار های آنلاین، هر روز گسترده تر می شوند و راه را برای کسب و کارهای سنتی تنگ تر می کنند، برای مثال با آمدن تاکسی های آنلاین بازار خیلی از تاکسی دار ها و آژانس های تلفنی کساد شد. و همه آنها اسیر تغییر نگرش نسبت به یک الگو شدن و مجبور به همگام شدن با آن شدند این تغییر الگو ها همه کسب وکار های سنتی را در بر گرفت تا جایی که در سال 98 مردم اصفهان بیش از 1000 میلیارد تومان فقط از یک سایت اینترنتی خرید کرده اند، و این رقم در بحران کرونا چند برابر هم شد.
‏تغییر نگرش و عادت خرید مردم:
‏چند سالی ست که اینترنت جایگاه ویژه ای میان مردم پیدا کرده، تا جایی که امروزه خرید اینترنتی به یک امر عادی و رایج تبدیل شده و افراد زیادی هستند که حتی .کوچکترین و روزمره ترین کالاهای خود را به صورت آنلاین خرید می کنند.
‏محدودیت های فروشگاه های اینترنتی:
‏اگر شما صاحب یک کسب‌وکار سنتی هستید درواقع مشتری‌های شما محدود به ساعت کاری و مکان مشخصی هستند و به‌ اجبار باید در یک زمان مشخص و مکان معین از شما خرید کنند. شما می‌توانید با یک راه‌حل ساده این اجبار را از بین ببرید، کافی است شعبه انلاین کسب و کارتان را تاسیس کنید.
‏راه اندازی شعبه آنلاین فروشگاه:
‏با همه این تفاسیر راه اندازی یک سایت و یا برنامه آنلاین هزینه و زمان زیادی را طلب می کند که در توان و حوصله ی اکثر فروشگاه ها نیست، پلتفرم ویترینو آمده تا با هزینه ای تقریبا رایگان کمک کند تا فروشگاه ها و کسب کارها بتوانند شعبه آنلاین خود را راه اندازی کنند.
‏چرا ویترینو:
‏1- ثبت آسان فروشگاه و محصولات
‏2- صفحه اختصاصی هر فروشگاه
‏3- درج اطلاعات کامل هر فروشگاه از جمله آدرس، شماره تلفن، ساعات کاری
‏4- نمایش محصولات در کل شهر
‏5- امکان خرید اینترنتی و یا مراجعه حضوری برای مشتریان
‏6- عدم دریافت کمیسیون از فروش محصولات
‏7- باشگاه فروشندگان (آموزش فروش، مشتری مداری، برند سازی، و...)
‏8- سه ماه اشتراک رایگان
‏و ده ها مزایای دیگر
‏مدارک لازم برای ثبت نام:
‏1- تصویر کارت ملی
‏2- تصویر جوایز کسب (یا سلفی با کارت ملی)
‏* اپلیکیشن ویترینو در حال حاضر تنها برای شهر اصفهان فعال می باشد.
‏‏رفع برخی مشکلات جزیی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟