خانه برنامه آموزشی
مهندسی پزشکی دانشگاه علم و هنر

مهندسی پزشکی دانشگاه علم و هنر

تعداد دانلود۲۰۰
امتیاز۴.۷۵
تعداد نظرات۴
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده محمد مومني
‏‏این نرم افزار برای دسترسی راحت تر و سریع تر کاربران به آخرین مطالب وبلاگ مهندسی پزشکی دانشگاه علم هنر یزد طراحی و ساخته شده است .
‏شما در این نرم افزار علاوه بر دسترسی به اخرین اخبار و اطلاعات و اختراعات مهندسی پزشکی به اخبار فعالیت های انجمن و هسته علمی ما نیز دسترسی پیدا میکنید .
‏این نرم افزار به همت انجمن علمی دانشگاه علم وهنر و هسته علمی بسیج دانشجویی پایگاه شهید احمد کاظمی دانشگاه علم وهنر طراحی و ساخته شده امید است از آن نهایت استفاده را ببرید .
‏منتظر انتقاد و پیشنهاد های سازنده شما برای آپدیت های بعدی هستیم .
‏***تذکر : شما با این نرم به تمامی امکانات وبلاگ دسترسی نخواهید داشت و فقد مطالب بار گزاری شده در وبلاگ به علاوه عکس و فیلم موجود در آنها را میتوانید ببنید لذا توصیه میشود برای دسترسی به تمامی امکانات ارایه شده به وبلاگ مراجعه کنید .
‏در آپدیت بعدی منتظر اضافه شدن بخش بانک سوال مخصوص مهندسی پزشکی باشید .
‏آدرس وبلاگ ما : http://yazdbe.vcp.ir
‏آدرس کانال تلگرام ما : mohandesi_pezeshki_yazd@
‏آدرس اینستاگرام ما : mohandesi_pezeshki_yazd
‏ایمیل گروه : Yazdbme@gmail.com
‏ایمیل طراح برای هر گونه انتقاد و پیشنهاد : MDMI1996@GMAIL.COM
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟