خانه بازی کلمات و دانستنی‌ها
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۵۴
حجم۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده اکبر صادقپور
‏‏اول از همه بگم هیجان این بازی خیلی بالاست .(حالا میبینی)
‏توی این بازی ازتون سوال میشه دو تا دکمه داره بله وخیر و بازی دو حالت داره که حالت سخت و راحت .
‏توی حالت راحت بازی شما باید 100 سکه جمع کنید تا برنده شید . حالا چطوری ؟ خوب شما با پاسخ درست به هر سوال یک سکه میگیرید و لی باید در نظر داشته باشید هر سوال 5 ثانیه شمارش معکوس داره اگر زیر 5 ثانیه جواب بدید سوختید . واگر اشتباه جواب بدید یکی از سه
‏فرصت رو از شما میگیره که همون سه تا حلقه طلا هست . یعنی در طول بازی شما سه تا حلقه طلا هم دارین که با پاسخ اشتباه از دست میدین . نگران نباشین با پاسخ به 10 سوال پست سرهم و بدون اشتباه یک حلقه جایزه میگیرین . برای هیجان بیشتر یک وقت استراحت هم توی بازی بازی قرار دادیم تا شما از استرستون کم بشه و فقط یک بار میتونین در طول بازی ازش استفاده کنین .
‏حالت سخت بازی هیجانش بیشتره میدونین چرا ؟ چون باید به سوالات برعکس جواب بدین البته وقت هر سوال 7 ثانیه هست یعنی دوثانیه بیشتر .
‏بازی رو با قیمت نا چیز گذاشتیم تا همه استفاده کنن . فقط برای حمایت از ما ستاره یادتون نره
‏زیبایی و گرافیک بازی توی عکس کاملا پیداست سعی کردیم همه سلیقه پسند باشه.
‏‏تغییرات ظاهری
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟