استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
لووک خوش تیپ

لووک خوش تیپ

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۹/۱۰
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۸
حجم۱۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده زهرا قادرزاده
‏‏داستان ما از گسترش شهرها در غرب وحشی و در منطقه ای به نام 'آبگیر بزرگ' شروع میشود. ساخت خط آهن به خصوص بعد از پشت سر گذاشتن کوهستان های نوادا که چالش بزرگی به حساب می آمد با سرعت خوبی ادامه دارد. متاسفانه طی هفته های اخیر برادران دالتون مرتبا به خط آهن و کارگرانش هجوم آورده اند تا شاید بتوانند بخشی از مصالحی که برای ساخت خط آهن آورده شده را به سرقت ببرند.
‏کارگران وحشت زده اند و بیم آن میرود که کار به کلی متوقف شود. اگر وضع همین طور بماند ممکن است ساخت خط آهن در موعد تعیین شده به پایان نرسد. بدون کمک شما پروژه خط آهن به جایی که باید برسد نمیرسد. لوک خوش شانس به کمک شما آمده تا هم روحیه کارگران را برای کار بالا ببرد و هم با کمک هم بتوانید نظارت خوبی بر ادامه ساخت خط آهن داشته باشید.
‏از طرفی مشکلات جدیدی در بخش های شرقی راه آهن بوجود آمده است: هر از چند گاهی سر و کله سرخ پوست ها پیدا شده و کار به کلی متوقف میشود. آنها از اینکه خط آهن از محل زندگی و شهرهای آنها میگذرد ناراحتند و خسارت طلب میکنند. خواسته های عجیب و غریب و تمام نشدنی آنها پیشرفت کار را به شکلی جدی تهدید میکند. یکی از وظایف شما نظارت بر ساخت راه آهن در بخش های شرقی آن است به طوری که کاملا طبق برنامه زمانبندی پیش برود.
‏لوک خوش شانس و اسب عزیزش یعنی جولی جامپر در این کار به شما کمک خواهند کرد. شما از یک طرف باید بمب ها را خنثی کنید، با خنگ بازی های رانتان پلن (سگ بامزه لوک) کنار بیایید، راهزنان را عقب برانید، با دالتون ها دست و پنجه نرم کنید و با سرخپوست ها سر و کله بزنید و از طرف دیگر سعی کنید پروژه خط آهنی که قرار است غرب تا شرق آمریکا را به هم متصل کند به موقع به اتمام برسد. کار ساده ای نیست و باید از تمام نبوغ تان برای انجامش استفاده کنید!
‏ویژگی ها:
‏- دارای 50 مرحله جالب و چالش برانگیز
‏- روبرو شدن با دالتون ها، آنها را از محوطه دور کنید!
‏- یادگیری مطالب زیادی راجع به راه آهن و لوک خوش شانس
‏‏نسخه جدید

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدصالح احمدی
٧ اردیبهشت ١٤٠٠

اخه اینم بازی بوددیتاش نصب نمیشه یه ستاره هم براش زیاده

۹ ۳
محمد
٣٠ اردیبهشت ١٤٠٠

برنامه ویروسه. device care سامسونگ به عنوان بدافزار شناسایی میکنه دیتاشو. نصب نکنین

۷ ۲
عدنان اژدها
١٥ مهر ١٣٩٨

دیتاش نصب نمی شه خدا بچت رو یتیم کنه بی شرف خدا لعنتت کنه مفسد اقتصادی

۱۴ ۲۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده