استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
ارتش مقدم

ارتش مقدم

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۸/۱۹
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۳۳
حجم۱۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده زهرا قادرزاده
‏‏ارتش مقدم بازی محبوبی در سبک اکشن می باشد
‏ندای وظیفه 4:جنگ های مدرن ، یکی از موفق ترین عناوین دنیای بازی های کال آف دیوتی است. تا جایی که بسیاری از کاربران و گیمرها ، لذت واقعی با دنیای کال آف دیوتی را با این نسخه تجربه کردند و از آن زمان به بعد ، به یکی از طرفداران پر و پا قرص نسخه های مختلف این بازی تبدیل شدند. داستان این بازی در سال 2011 به وقوع می پیوندد ، یک گروه جدایی طلب به رهبری خالد الاسد ، رهبری کشوری غنی از نفت را در شرق خاورمیانه به دست می گیرد ، او با با عقایدی رادیکال ، نگاهی ضد غربی داشته و موجب خشم ایالات متحده می شود. از طرفی ، یک جنش ناسیونالیستی در روسیه ، موجب به راه افتادن جنگ داخلی در این کشور شده است. به موجب این درگیری ها ، ایالات متحده ، نیروی دریایی این کشور و همچنین کماندوهای SAS بریتانیا نیز وارد عمل شده و آذربایجان ، شرق خاورمیانه ، روسیه و اوکراین اعزام می شوند.
‏در روز دوم تهاجم ، نیروهای USMC برای تصرف کشوری با حاکمیت خالد الاسد اعزام می شوند ، زمانی که خالد الاسد در حال سخنرانی زنده تلویزیونی است حمله آغاز می گردد. پس از آن درگیری در شهرستان های این کشور ادامه پیدا می کند ، در این میان نیروی هوایی ویژه بریتانیا (SAS) ، دو عملیات مهم را انجام می دهد : یکی در کشتی در تنگه برینگ و دیگری در روسیه. اطلاعات جمع آوری شده حاکی از آن هستند که دولت خالد الاسد احتمالاً سلاح های اتمی ساخته شده توسط روسیه را در اختیار دارد.
‏ارتش مقدم روایتی بسیار هیجان انگیز از جنگ های مدرن بر پایه یک محور داستانی بسیار جذاب طرح ریزی شده است که در آن شما نقش یکی از پیاده نظام ها را بر عهده دارید. شما نیز همانند سایر سربازان وارد عرصه عمل شده و با اسلحه و نارنجک هایی که در اختیار دارید به جنگ با نیروهای دشمن می پردازید. در جریان هریک از مأموریت ها ، می بایست پا به پای سایر افراد گروه پیش بروید و وظایف محوله را به شکل صحیح انجام دهید.
‏‏نسخه جدید

نظرات و امتیاز ها

۳۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
گرگ تنها شب
١٥ مهر ١٤٠١

بد بود استن بازیش نمیومد بدبد همین یه ستاره‌ها برات زیاده

۱۵ ۶
وحیدامیدی
٢٣ فروردین ١٤٠٢

پنج۵ساله!اصلابروزرسانی نشده*نزدیک۱۲دوازده دوازده تا دسترسی میخواد*نشونی سایت نذاشتن*شماره تماسی نیست*نظرات براشون مهم نیست وپاسخ نمیدن*پشتیبانی نمیشه*نظارتی نیست*به مرور پسرفت داشته*مقدم نیست*تمام نظرات منفی اند*امتیازش کمتروکمترداره میشه به۱یک نزدیکه*کل نصبش۱۴ هزارواندی بیشترنیست*نت مصرف میکنه*بدون پلاگین نصب نمیشه*برای نصب اونم خطامیده*خراب شده کارنمی کنه بالانمیادواردنمیشه خدمتی نمیده فایده نداره اجرا نمیشه وصل نشد*رهاشده ومتولی نداره*طرح شکست خورده*صفحه ام اپ پولسازگذاشتم

۰ ۳
کاربر ناشناس
٩ بهمن ١٤٠١

افتضاحه یک چیز دیگر میاره

۲۰ ۱۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده