خانه بازی رانندگی
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده زهرا قادرزاده
‏‏در جهان واقعی با دیگران مسابقه دهید و از خط پایان عبور کنید. ماشین های خود را در طول مراحل ارتقا داده و آن ها را به صورت کامل سفارشی سازید. توضیحات فوق مربوط به بازی Driver XP می باشد. در این بازی شما می توانید ماشین های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سپس آن ها را ارتقا دهید. جلوه های صوتی به کار رفته در این بازی فوق العاهد هیجان آور و جذاب ارائه شده اند که پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان نمایید.
‏اگر به بازی های مسابقاتی علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان سرعت جهنمی را از دست ندهید . گیم پلی این بازی فوق العاده هیجانی و باکیفیت می باشد . توجه داشته باشید که این بازی با همکاری سازندگان پلی استیشن ساخته شده و یکی از گرافیکی ترین بازی های موجود در فروشگاه گوگل پلی می باشد .
‏بدون هیچ گونه محدودیتی در جاده ها حرکت کرده و رقیبان را پشت سر بگذارید . دقت داشته باشید که هیچ گونه محدودیتی برای سرعت نخواهید داشت ! بیش از ۹۰ مسابقه در این بازی وجود داشته که باید در تمامی آن ها پیروز شوید .
‏‏نسخه جدید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟