خانه برنامه آموزشی
زیست شناسی به سبک رتبه ها

زیست شناسی به سبک رتبه ها

۳,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده کنکور من
نسخه۱
حجم۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۵/۰۴
‏‏برای اولین بار در کنکور ایران 
‏زیست شناسی به سبک رتبه ها 
‏انقلابی در مطالعه زیست شناسی کنکور
‏آزمون کنکور در ایران آزمون بسیار مهمی است .
‏هرساله هزاران دانش اموز و داوطلب برای رسیدن به برترین رشته ها و دانشگاه ها باهم به رقابت میپردازند و برای رسیدن به موفقیت از ابزارهای مختلفی استفاده میکنند.
‏انواع کتابها،کلاسهای خصوصی،دی وی دی ها و ... ابزار معمولی است که هر داوطلبی بسته به نیاز خود میتواند از انها استفاده کند و به رتبه دلخواه برسد.
‏مدتها بود در اندیشه پیاده سازی روش و ایده ی تازه ای بودیم که داوطلب را از تمامی این امکانات بی نیاز کند. دوست داشتیم کاری کنیم که یک کنکوری به جای خریدن ده ها کتاب و  استفاده از کلاسهای مختلف و صرف شاید میلیون ها تومان هزینه ، تنها با اتکا به خود و استفاده درست از کتاب درسی بتواند به موفقیت برسد.
‏در ابتدا باور رسیدن به رتبه های برتر بدون استفاده از کلاس و کتاب شاید برای خودمان هم سخت بود اما با پیگیری و جستوجو در این زمینه به راه حل های مورد نیاز رسیدیم.
‏در طول این مسیر همیشه با چند سوال مهم رو به رو بودیم!
‏یکی اینکه چرا با وجود اینکه کتابهای کنکوری تقریبا برای همه ی کنکوری ها در کشور در دسترس هستند اما اکثر داوطلبان نمیتوانند با استفاده از این کتابها به درصد های مطلوب برسند؟! مگر نه اینکه رتبه های برتر هم از همین کتابها استفاده میکنند یا آنها کار دیگری انجام میدهند؟!!
‏سوال دیگر اما جالب تر است! دلیل آنکه رتبه های برتر میتوانند سوالات یک درس را صد در صد پاسخ دهند اما عده ای حتی وقت کافی برای خواندن همه ی سوالات یک درس پیدا نمیکنند چیست؟! مگر نه اینکه مطالب کتاب های درسی یکی است پس چطور میشود دو نفر در دریافت و درک مباحث کتاب اینقدر متفاوت عمل کنند؟! شاید رازی در آن نهفته است؟!
‏با بررسی هایی که انجام شد فهمیدیم که اکثر دانش اموزان روش مطالعه صحیح هر درس و اصول تست زنی درست آنها را نمیدانند و این شاید کلید و راز سر به مهری باشد که هیچ رتبه برتری آنرا فاش نخواهد کرد!
‏اگر شما بدانید که هر درس از کنکور را چطور باتوجه به نوع طراحی سوالات باید مطالعه کنید و چگونه در کنکور تست بزنید ، شما هم رتبه برتر خواهید شد!
‏بنابراین تیم ما با تحلیل سوالات کنکورهای سالهای اخیر و بررسی دقیق کتابهای درسی و تطابق با سوالات کنکور به مجموعه ی بزرگ 'زیست شناسی به سبک رتبه ها ' دست پیدا کرد!
‏ این مجموعه کتاب شامل دو بخش اصلی می باشد.
‏در بخش اول کتاب شما  ابتدا روش مطالعه درست کتاب های درسی خود را خواهید آموخت. اصول و استراتژی خاصی که طراحان سوالات بیشتری از آنها طراحی میکنند را یاد خواهید گرفت و شما یاد خواهید گرفت که چگونه مانند یک طراح کنکور روی مباحث کتاب درسی تفکر و تحلیل کنید.
‏در بخش دوم کتاب با تحلیل سوالات کنکورهای سالهای اخیر مواجه خواهیم شد و مطالب بخش اول را بصورت کاملا کاربردی تمرین خواهید کرد و علاوه بر آنها روش ها ، فرمول ها و قواعد خاصی که برای تست زنی و رسیدن به جواب نهایی در کنکور نیاز دارید را فرا خواهید گرفت.
‏هدف اصلی و آرمان کتاب 'زیست شناسی به سبک رتبه ها ' تنها نزدیک کردن شما به دیدگاه و ذهنیت طراح کنکور به مطالب کتاب های درسی می باشد. به صورتی که شما میتوانید تست ها را حدس بزنید و برای خود انواع اقسام تست ها را طراحی کنید.
‏ضمنا در این کتاب هیچگونه مطلب آموزشی ارائه نخواهد شد و هدف اموزش نکات درسی نیست  و اگر نکته ای مطرح شده تنها برای توضیح و رساندن مفهوم بهتر موضوع بوده است.
‏این کتاب با تلاش اقایان سعید قراجلو و سید آرش گلستانه از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین طراحی و تدوین شده و برای اولین بار در کنکور ایران مطرح میگردد.
‏در اینده ای نزدیک مجموعه کتابهای 'به سبک رتبه برترها 'در سایر دروس نیز منتشر خواهد شد.
‏ما تضمین میکنیم با مطالعه این کتاب علاوه بر تغییر نگاه و زاویه ی دید شما نسبت به درس زیست شناسی افزایش درصد قابل توجهی را نیز خواهید داشت و به روش مطالعه استاندارد برای کسب رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور نزدیک خواهید شد.
‏تنها یک راه دارید و ان هم دانستن این رازهاست .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۳,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟