خانه برنامه مذهبی
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده امیر عادل
‏‏ویژگی‌های نرم افزار زیارت وارث:
‏- قابلیت شخصی سازی و انتخاب تم برنامه
‏- دارای تنظیمات پیشرفته متن و ترجمه و ذخیره تنظیمات
‏- گرافیک زیبا و کاربرپسند
‏- حجم پایین نرم افزار
‏- ترجمه خط به خط زیارت وارث
‏- قابلیت انتخاب و اشتراک گذاری فرازهایی از زیارت وارث به همراه ترجمه
‏***
‏یکى از اهالى عراق در مدینه، به دیدار امام صادق علیه‌السلام آمد از او پرسید: (در عراق که هستى، آیا به زیارت قبر امام حسین علیه‌السلام مى‌روى ؟). مرد گفت: (آرى مى‌روم) .
‏امام علیه‌السلام فرمود: (آیا مى خواهى ثواب زیارت امام حسین علیه‌السلام را برایت بگویم؟). مرد گفت: (آرى). امام علیه‌السلام فرمود: ( وقتى کسى آماده مى‌شود که به زیارت امام حسین علیه‌السلام برود، فرشتگان آسمان با خوشحالى به یکدیگر خبر مى‌دهند؛ و آن‌گاه که به طرف کربلا حرکت مى‌کند، فرشتگان بر او درود مى‌فرستند تا به کربلا برسد). سپس امام علیه‌السلام فرمود: (وقتى که مى‌خواهى امام حسین علیه‌السلام را زیارت کنى، این زیارت را بخوان که به ازاى هر کلمه‌اش درى از رحمت الهى به رویت باز مى‌شود). آنگاه امام علیه‌السلام زیارتى را به او آموخت که به 'زیارت وارث'معروف شد. در بخش اول این زیارت آمده است: (سلام بر تو اى وارث آدم، برگزیده خدا! سلام بر تو اى وارث نوح، پیامبر خدا! سلام بر تو اى وارث موسى، هم صحبت خدا! سلام بر تو اى وارث عیسى، روح خدا!) حسین وارث علم همه پیامبران است؛ حسین وارث زهد همه پیامبران است؛حسین وارث شجاعت همه پیامبران است؛ حسین وارث رنج‌ها و مشقت‌هاى همه پیامبران است؛ حسین وارث فضایل همه پیامبران است؛ و خلاصه آنکه، حسین (خلاصه خوبى‌هاى) همه پیامبران است .
‏.: نرم افزار زیارت وارث :.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟