دریافت مایکت
En

راهنمای تصویری نصب مایکت

برای نصب مایکت دو راه دارید:

  • راه اول دانلود مستقیم است که در آن شما فایل APK را مستقیماً از وب‌سایت مایکت روی موبایل دانلود می‌کنید.
  • راه دوم دانلود فایل APK مایکت روی رایانۀ شخصی و انتقال آن به دستگاه است.
راه اول راحت‌تر از دومی است و برای استفاده از آن کافی است این مراحل را طی کنید:

۱. با مرورگر دستگاه‌تان به‌آدرس myket.ir بروید و روی دکمۀ دانلود مایکت کلیک کنید. در صورتی که به مرورگر خود دسترسی نصب از منبع ناشناس را نداده باشید لازم است ابتدا در صفحه ای که به شما نمایش داده می شود مجوز لازم را تایید کنید. پس از اتمام دانلود، می‌توانید از بخش اعلان (Notification) به فایل‌ دانلود‌شده دسترسی داشته باشید. حال باید روی فایل مایکت کلیک کنید.

۲. روی دکمۀ نصب کلیک کنید و کمی صبر کنید در این که برنامه کامل نصب شود؛ حال می‌توانید با کلیک روی دکمۀ Open به مایکت وارد شوید.

۳. در اولین دانلود شما از مایکت لازم است به هنگام نصب برنامه مورد نظر با زدن تیک مربوط به نصب از منبع ناشناس، این گزینه را فعال کنید. دستگاه‌تان به شما پیام می‌دهد که برنامه‌های ناشناس برای دستگاه‌تان مضر است، اما می‌توانید با خیال‌ راحت این پیام را نادیده بگیرید؛ چون برنامۀ مایکت و تمامی نرم‌افزارهای روی آن با نظارت دقیق دردسترس شما قرار می‌گیرد.

راه دوم نصب مایکت به‌صورت غیرمستیقم انجام می‌شود؛ شما باید فایل APK را از وب‌سایت مایکت روی رایانۀ شخصی دانلود کنید. بعد از دانلود APK روی رایانه باید آن را ازطریق کابل یا بلوتوث و غیره به دستگاه‌تان منتقل کنید. بعد از آن کافی است با کلیک روی فایل APK آن را باز کنید؛ سپس مراحل ۲ و ۳ گفته‌شده در بالا را طی کنید.

logo-samandehi