حمایت از مالکیت معنوی

کلیه علائم تجاری ثبت شده، نام محصول، نام شرکت یا لوگویی که در سایت قرار داده شده‌است، متعلق به صاحب/صاحبان مربوطه است. هرگونه شکایت یا اطلاع‌رسانی پیرامون نقض قوانین مالکیت معنوی توسط مایکت پیگیری می‌شود و این استور کلیه موارد مذکور را طبق قانون مالکیت معنوی پاسخگو است. 

این شیوه پاسخگویی مایکت می‌تواند به صورت حذف یا غیرفعال‌سازی تمام یا بخشی از محتوایی باشد که ادعای نقض قوانین بر آن وارد شده‌است. در چنین شرایطی، مایکت با حسن نیت سعی در برقراری ارتباط با توسعه‌دهنده‌ای دارد که محتوای نقض‌کننده قوانین را ارسال کرده‌است تا فرصتی جهت ارائه دفاعیه مطابق با قوانین مالکیت معنوی را برای آن‌ها فراهم سازد.

در ادامه اطلاعاتی جهت کمک و مشاوره برای توسعه‌دهندگان ارائه می‌شود:

جهت ارسال شکایت مبنی بر نقض قانون مالکیت معنوی در مایکت، لطفا موارد زیر را به شکایت خود ضمیمه کنید:

۱. شواهد کافی که نشان دهد شکایت کننده، دارای مالکیت معنوی اثری است که ادعا می‌شود حق مالکیت معنوی آن نقض شده است.

۲. تهیه فهرستی از اثر/آثاری که ادعا می‌شود حق مالکیت معنوی آن/آن‌ها نقض شده است.

۳. در ایمیل شکایت، لینک صفحه‌ مورد نظر را قرار دهید تا مایکت در سریع‌ترین زمان ممکن بتواند محتوای نقض‌کننده قوانین را شناسایی کند. 

۴. ارائه اطلاعات تماس شاکی به جهت آن که مایکت بتواند برای پیگیری شکایت با ایشان تماس حاصل کند. بهتر است این اطلاعات در فایل شکایت موجود باشد: آدرس، شماره تلفن و در صورت امکان آدرس ایمیل.

۶. تصدیق اینکه که اطلاعات درج شده در شکایت دقیق و صحیح بوده است و در صورت شهادت بر مبنای اطلاعات دروغین، صاحب اثر می‌تواند از وی شکایت کرده و طبق قانون او را مشمول مجازات نماید.

شکایت خود را از طریق ایمیل به dmca@myket.ir ارسال کنید.

Was this article helpful?
Dislike 0
قبلی: راه‌های ارتباط با تیم مایکت