اخبار

کالاف دیوتی وارزون موبایل با اسم رمز Project Aurora به مرحله آلفا رسید

کالاف دیوتی وارزون که یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های اکتیویژن است و به شکل رایگان منتشر شده، در چندماه گذشته توانسته بیش از 75 میلیون بازیکن فعال داشته باشد و بعد از زمان انتشار تا به امروز، بزرگ‌ترین رکورد خود را به جا گذاشته و به یک رکورد باورنکردنی رسیده است، با مایکت همراه باشید.

اکتیویژن اعلام کرده بود که این بازی برای گوشی‌های موبایل هم منتشر خواهد شد و تجربه‌ای جدید را در کنار کالاف دیوتی موبایل به بازیکنان اندرویدی ارائه می‌کند. بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل که به شکل رسمی نام‌گذاری نشده و هم اکنون با اسم رمز Project Aurora شناخته می‌شود به مرحله تست آلفا رسیده و بازی بازها از سراسر جهان می‌توانند برای این مرحله و تجربه بازی ثبت نام کنند.

اگر به یوتیوب یا ردیت سر بزنید، شایعات زیادی درباره وارزون موبایل منتشر شده، اما اکتیویژن با به‌روز کردن اطلاعیه خود به وضوح و با شفافیت تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار بازیکنان قرار داده است و به این موضوع اشاره کرده که شایعاتی که درباره بازی پخش شده‌اند، بی معنی هستند و هنوز زمان زیادی تا انتشار این عنوان فاصله داریم.

اکتیویژن اعلام کرده که:

هدف آن‌ها در رمزگذاری نام بازی این است که بازیکنان اتحاد بیشتری یا یکدیگر داشته باشند و بتوانند به عنوان یک جامعه از گیمرها پیرامون این بازی بتل رویال اکشن که سریع، دقیق و با کیفیت است و روشی جدید از مبارزه را به بازیکنان نشان می‌دهد، فعالیت کنند.

بازی در حال حاضر در دست توسعه قرار دارد و این اولین تست آلفا (Closed alpha) بازی است که از نظر حجم هم محدودیت دارد و هدف سازندگان این است که بتوانند اشکالات را پیدا کنند و بتوانند بر اساس بازخوردهای بازیکنان، ویژگی‌های جدیدی را به کالاف دیوتی وارزون موبایل اضافه کنند.

شرکت کنندگان در این مرحله از تست نباید جزئیات را به شکل عمومی به اشتراک بگذارند و فعلا گیمرها نباید منتظر خبرهای جدید باشند، اما قطعا شایعات جدیدی از اکانت‌های ناشناس در شبکه‌های اجتماعی منتشر خواهد شد و باید منتظر لیک شدن اطلاعات باشیم.

آیا می‌توانیم در مرحله تست بتای کالاف دیوتی موبایل وارزون ثبت نام کنیم؟

خیر، این بسته آلفا فقط برای تعداد محدودی از شرکت کنندگانی که از قبل ثبت نام کرده‌اند، در دسترس قرار گرفته است.

تاریخ عرضه بازی کالاف دیوتی موبایل وارزون (Project Aurora) چه زمانی است؟

با این‌که توسعه دهندگان نسبت به مراحل ساخت بازی ابزار هیجان کرده‌اند، اما هنوز به طور رسمی نام و تاریخ انتشار بازی منتشر نشده و اکتیویژن اعلام کرده که از طریق وبلاگ خود اخبار جدید را منتشر خواهد کرد.

آیا مپ ها و کاراکترهای موجود نسخه آلفا، در هنگام عرضه به شکل رسمی وجود دارند؟

محتوای پروژه Aurora Closed Alpha نهایی نیست و ممکن است تغییر کند، در حال حاضر، توسعه دهندگان به سادگی در حال ارزیابی مکانیک گیم‌پلی این بازی بتل رویال در مقیاس بزرگ و در گوشی‌های اندروید مختلف هستند.

نسخه آلفای کالاف دیوتی وارزون موبایل بهینه شده است؟

خیر، هدف این تست بهینه‌سازی، اصلاح مکانیک‌های گیم‌پلی، بهبود تجربه کاربری و رفع و پی بردن به اشکالات موجود است و ممکن است روی همه گوشی‌ها به درستی اجرا نشود.

نسخه آلفای بازی شامل مکانیک‌های نهایی گیمپلی می‌شود؟

خیر، این تنها یک بخش کوچکی از این بازی بزرگ است و حتی اخبار و اطلاعاتی که به شکل ناشناس لو برود، قابل اتکا نیست، چون در آینده این بازی تغییرات بسیار زیادی خواهد داشت و نسخه نهایی کالاف دیوتی وارزون موبایل با آن چیزی که در مرحله تست می‌بینیم کاملا متفاوت خواهد بود.

توسعه دهندگان سخت در تلاش هستند که بهترین تجربه ممکن را برای بازیکنان اندروید در سراسر جهان پدید بیاورند، و تازه شروع این سفر بزرگ و هیجان انگیز است، اگر از طرفداران کالاف دیوتی هستید، منتظر خبرهای جدید این بازی از مجله مایکت باشید.

دکمه بازگشت به بالا