منقضی شدن اعتبار هدیه کیف پول برخی از کاربران

شما اینجا هستید:

طی سال‌های گذشته، مایکت به مناسبت‌های مختلفی به کاربران اعتبار کیف پول هدیه داده است. این اعتبار به منظور ترغیب کاربران برای خرید از بازی‌ها و برنامه‌ها، به صورت رایگان به کاربران اهدا شده است و به موجودی کیف پول این کاربران اضافه شده است.

با توجه به اینکه برخی از این اعتبارهای هدیه بیش از چندین ماه است که در کیف پول مایکتی کاربران بدون استفاده مانده است، این کاربران تا پایان شهریور ۱۳۹۹ فرصت دارند با استفاده از اعتبار هدیه موجود در کیف پول مایکتی خود در خرید برنامه ها و بازی ها، از منقضی شدن مبلغ مذکور جلوگیری کنند.

برای استفاده از اعتبار هدیه کیف پول، وارد حساب کاربری خود در مایکت شوید و حداقل یک خرید اپلیکیشن یا خرید درون برنامه ‌ای (مانند خرید الماس یا سکه در یک بازی) داشته باشد. در صورتی که مبلغ اعتبار هدیه درون کیف پول شما کمتر از قیمت محصول مد نظر شماست، ابتدا با زدن دکمه منو در بالای سمت راست اپلیکیشن مایکت و انتخاب گزینه پروفایل، اعتبار کیف پول مایکتی خود را با زدن دکمه (افزایش +) زیاد کنید. پس از آن خرید مورد نظر خود را انجام دهید.

در صورت عدم خرج کردن اعتبار هدیه کیف پول تا پایان شهریور، این مبلغ از موجودی کیف پول شما کسر خواهد شد.

منقضی شدن اعتبار صرفا مرتبط با اعتبار هدیه رایگان داده شده به کاربران است. مبالغی که از طریق درگاه بانکی در کیف پول مایکت خود شارژ کرده اید برای همیشه در حساب کاربری شما محفوظ است.
Was this article helpful?
Dislike 0