نحوه دریافت تیک آبی حساب کاربری

شما اینجا هستید:

مایکت به کاربران واجد شرایط، در حساب کاربری تیک آبی اختصاص می دهد که نشان دهنده اصالت و اعتبار دارنده حساب کاربری است.

شرایط لازم برای ارسال درخواست داشتن تیک آبی عبارتند از:

  • شماره تلفن شما در حساب کاربری تان ثبت شده باشد
  • حداقل ۶ ماه از ثبت حساب کاربری شما در مایکت گذشته باشد
  • سطح امتیاز کاربری شما حداقل ۲۰ باشد
  • اکانت شما مورد علاقه کاربران باشد، بدین معنی که تعداد دنبال کننده، یا مجموع لایک های نقد و بررسی شما به ۱۰۰۰ رسیده باشد.
  • نام اکانت شما می بایست نام و نام خانوادگی واقعی شما باشد
  • عکس اکانت شما می بایست عکس واقعی شما باشد

اگر تمامی شرایط بالا را دارید، از طریق بخش ارتباط با پشتیبانی درخواست خود را برای مایکت ارسال نمایید. در این درخواست می‌بایست تصویر کارت ملی یا شناسنامه خود را به مایکت ارائه دهید.

از کاربران داری تیک آبی انتظار می‌رود رفتاری متناسب با شان خود را در مایکت داشته باشند. در صورتی که محتوای نامناسبی از سوی شما مشاهده شود، تیک آبی به شما تعلق نمی‌گیرد / از شما گرفته می‌شود.
در صورتی که درخواست دریافت تیک آبی شما بررسی شده و توسط تیم پشتیبانی رد گردد، یا به دلیل تخلف تیک آبی از شما گرفته شود، به مدت ۳ ماه امکان دریافت تیک آبی را نخواهید داشت. لطفا زودتر از این موعد به تیم پشتیبانی مایکت درخواست ندهید، درخواست شما به مدت ۳ ماه توسط تیم پشتیبانی بررسی نخواهد شد.

در صورتی که به عنوان یک شخصیت حقوقی، برای حساب کاربری شرکت یا سازمان خود در مایکت درخواست داشتن تیک آبی دارید لطفا با ایمیل support@myket.ir مکاتبه کنید.

بدیهی است که در صورت ارسال درخواست و نداشتن شرایط لازم، تیک ابی به شما تعلق نمی‌گیرد.

توجه: در صورتی که حساب کاربری شما تیک آبی دریافت کند، دیگر امکان تغییر نام و عکس پروفایل وجود نخواهد داشت. همچنین تغییر توضیحات بیوگرافی حساب کاربری صرفا با هماهنگی پشتیبانی مایکت امکان‌پذیر خواهد بود.

قابل ذکر است اختصاص یا عدم اختصاص تیک آبی صرفا در اختیار تیم مایکت است و داشتن شرایط بالا صرفا شرط لازم برای بررسی درخواست شما است. ممکن است علیرغم داشتن تمامی شرایط بالا به شما تیک آبی داده نشود.

داشتن تیک آبی هیچ حقی برای شما ایجاد نمی کند و مایکت در هر زمان مختار است به صلاحدید خود، تیک آبی را از حساب کاربری شما حذف کند.

حساب هایی که تیک آبی در کنار نام خود ندارند اما آن را در جایی دیگر از حساب کاربری خود، مثلا درون عکس پروفایل، نام یا بیوگرافی نمایش می‌دهند، حساب های تأیید نشده هستند.

تیک آبی صرفا باید توسط مایکت اعطا شود، و حساب‌هایی که از تیک آبی یا مشابه آن به عنوان بخشی از عکس پروفایل، نام، متن بیوگرافی، یا هر روش دیگری استفاده کنند که کاربران مایکت را در تشخیص حساب های تایید شده به اشتباه بیاندازند، توسط تیم مایکت مورد محدودیت‌های جدی قرار خواهند گرفت.

Was this article helpful?
Dislike 0