پیشنهاد برنامه / بازی به سایر کاربران

کاربران مایکت می‌توانند به سایر کاربران، برنامه‌ها و بازی‌ها را پیشنهاد دهند. این قابلیت جهت تعامل بیشتر کاربران در خصوص اپلیکیشن‌ها، ارائه پیشنهادهای موضوعی جذاب بر اساس سلایق مختلف، و همچنین به روز بودن لیست‌های پیشنهادی اپلیکیشن‌ها بر اساس شرایط روز کاربران مختلف مایکت باشد.

برای ساخت یک لیست پیشنهادی، به صفحه شبکه اجتماعی حساب کاربری خود بروید و در بخش برنامه‌های پیشنهادی، دکمه (+لیست جدید)‌ را بزنید.

توجه کنید که بر اساس سیاست محتوایی مایکت، برنامه‌های پیشنهادی به کاربران می‌بایست برای کاربر مخاطب، خلق ارزش کند. برای این منظور لازم است عنوان لیست پیشنهادی، نشان دهنده ماهیت برنامه‌ها / بازی‌های معرفی شده باشد. همچنین اپلیکیشن‌های معرفی شده در لیست باید از انسجام معنایی برخوردار باشند.

مثال‌هایی از لیست‌های مناسب برای معرفی به سایر کاربران:

  • بهترین بازی‌های استراتژی آنلاین
  • بهترین برنامه‌های ویرایش عکس و فیلم
  • قوی‌ترین آنتی‌ویروس‌ها
  • جدیدترین بازی‌ها برای کاربران ۱۲ تا ۱۵ ساله
  • بهترین برنامه‌های آشپزی در خانه
  • بهترین بازی‌های سرگرم کننده کودکان
  • آفلاین بازی کن
در صورتی که لیست‌های پیشنهادی به کاربران، صرفا برای جلب توجه یا جمع آوری امتیاز باشد، این لیست‌ها توسط مایکت حذف خواهند شد.
ساخت لیست‌های پیشنهادی فاقد محتوا، صرفا به منظور جلب توجه یا جمع آوری امتیاز، موجب کسر امتیاز مایکتی شما یا ایجاد محدودیت‌هایی برای حساب کاربری شما در مایکت خواهد شد.

لیست‌‌های پیشنهادی به کاربران دیگر می‌بایست شامل تعداد کافی بازی / برنامه باشند تا بتوانند به سایر کاربران در انتخاب اپلیکیشن‌ها کمک کنند. گذاشتن صرفا یک یا دو اپلیکیشن در یک لیست کمک چندانی به انتخاب کاربران نخواهد کرد. اگر می‌خواهید در انتخاب یک بازی / برنامه به کاربران دیگر کمک کنید، با نوشتن نقد و بررسی این کار را انجام دهید.

لیست‌هایی که کمتر از ۳ اپلیکیشن در آنها پیشنهاد شده است،‌ ممکن است توسط مایکت از صفحه پروفایل شما حذف شوند؛ این لیست‌ها معمولا کمکی به سایر کاربران مایکت در انتخاب بهتر اپلیکیشن‌ها نمی‌کنند.
Was this article helpful?
Dislike 0