چگونه از مایکت خرید کنم؟

شما اینجا هستید:

با یکی از روش‌های زیر می‌توانید برنامه‌ یا محصولات درون برنامه‌ای را از طریق مایکت خریداری کنید:

روش اول: خرید با اعتبار مایکتی

این روش ساده‌ترین و سریع‌ترین روش انجام خرید است. صرفا کافیست دکمه خرید را انتخاب کرده تا هزینه برنامه / محصول از اعتبار شما کم شود. برای افزایش اعتبار از منوی مایکت / پروفایل را انتخاب کرده و در کادر بالای صفحه که «اعتبار» را نشان می‌دهد، گزینه “افزایش +” را لمس کنید.

اگر زیاد خرید برنامه یا محصولات درون برنامه‌ای (مانند سکه و الماس درون بازی‌ها) انجام می‌دهید، توصیه می‌کنیم که اعتبار مایکتی خود را شارژ کنید. در صورت نیاز، در هر زمان امکان بازگشت مبلغ باقی مانده در حساب مایکتی شما به کارت بانکی شما وجود دارد.

روش دوم: خرید با کارت بانکی شتاب

با هر کارت بانکی متصل به شبکهٔ شتاب، امکان انجام خرید از مایکت وجود دارد. برای انجام خرید اینترنتی لازم است که شماره ۱۶ رقمی کارت و همچنین رمز دوم کارت (رمز اینترنتی ثابت یا رمز پویا) را در اختیار داشته باشید.

روش سوم: پرداخت با شارژ یا اعتبار سیم‌کارت (همراه اول – ایرانسل – رایتل)

برای پرداخت هزینه برنامه ها یا محصولات درون برنامه ای از طریق شارژ یا اعتبار سیم کارت، نیاز به ثبت شماره موبایل شما در حساب کاربری تان در مایکت است. برای این کار شماره موبایل‌ خود را از منوی مایکت بخش پروفایل سپس تنظیمات حساب کاربری (دکمه چرخ دنده) اضافه نمایید. با این کار، در زمان خرید، درگاه مربوط به اپراتور مربوطه (همراه اول – ایرانسل – رایتل) به شما نمایش داده خواهد شد.

Was this article helpful?
Dislike 0