آشنایی با مایکت

رشد روزافزون گوشی های هوشمند و کاربردهای فراوان آن در زندگی روزمره مردم از یک سو و تولید و توسعه نرم افزارهای این گجت ها، در کنار محدودیت دسترسی کاربران ایرانی به بازار اندرویدی شرکت گوگل از سوی دیگر باعث شد تا بازار اندرویدی مایکت در تابستان ۱۳۹۰ متولد شود. محلی که در آن توسعه دهندگان، نرم افزارها و بازی های اندرویدی خود را عرضه کرده و کاربران زیادی می توانند در محیط امن و پویای آن از گردش در دنیای اندرویدی خود لذت ببرند.

مایکت دومین استور اندرویدی ایران است که با داشتن ۲۸ میلیون نصب، تا کنون با بیش از ۲۲ هزار توسعه دهنده ایرانی و خارجی همکاری کرده است.

لوگوی مایکت از myket.ir/logo

توسعه دهندگان برنامه های کاربردی بزرگی مانند اسنپ، آپ، دیجی کالا نماوا، باد صبا، ایرانسل و همراه اول به مایکت اعتماد کرده اند. همچنین توسعه دهندگان بازی های بزرگی مانند کوییز آف کینگز، آمیرزا، منچرز به مایکت اعتماد کرده اند.

انتشار برنامه یا بازی در مایکت، به سازنده کمک میکند که هر چه بیشتر و بهتر بتواند کاربر جذب کند. همچنین کاربران زیادی از مایکت برای به روز رسانی برنامه های گوشی خود استفاده میکنند که این موضوع نیز برای توسعه دهندگان مزیت محسوب می شود.

از سوی دیگر وجود جامعه فعال کاربران، که در مورد برنامه ها نظر میدهند یا به آنها ستاره می دهند موجب می شود کاربران با خیال آسوده تری برنامه یا بازی شما رو نصب کنند.

رایگان

بدون حق اشتراک سالانه

بیش از ۲۸ میلیون

نصب فعال

بیش از ۱۲ میلیون

کاربر فعال ماهانه

بیش از ۸۰ میلیون

جستجوی ماهانه

بیش از ۳۵۰ هزار

بازی و برنامه

پشتیبانی سریع

رضایت کامل کاربران و توسعه‌دهندگان

Was this article helpful?
Dislike 0
بعدی: مزایای مایکت به گوگل پلی و کافه بازار