بک‌لینک مایکت

قابلیت دریافت «بک‌لینک»، نوعی تعامل سازنده برای مایکت و توسعه‌دهنده است که ضمن ارجاع کاربران به صفحه دریافت اپلیکیشن از مایکت، سبب درآمدزایی برای توسعه‌دهنده نیز می‌شود. توسعه‌دهندگان که پیش‌تر لینک دریافت از مایکت را به صورت رایگان در سایت خود قرار می‌دادند اکنون می‎‌توانند با استفاده از سرویس بک‌لینک از این اقدام خود درآمدزایی داشته باشند.

برای استفاده از سرویس بک‌لینک مایکت، کافی است شرایط زیر را دارا باشید:

۱ .بک‌لینک مایکت را می‌توانید در سایت‌های متفرقه، شبکه‌های اجتماعی، بلاگ‌ها و سایر صفحات مجازی مورد نظر خود درج نمایید، اما برای آنکه شامل قانون دریافت اعتبار از مایکت شوید باید حتما آن را در وبسایت خود (وبسایتی که در بخش اطلاعات پایه برنامه یا صفحه اطلاعات نمایشی پروفایل معرفی شده است)  نیز درج کرده باشید. 

۲ .بک‌لینک درج شده در سایت توسعه‌دهنده باید حتما UTMدار باشد. 

۳ .اپلیکیشن شما باید در یک سال اخیر فعالیت خود در مایکت، نسخه به‌روزرسانی شده منتشر کرده باشد.

۴ .اپلیکیشن شما باید حتما حداقل ۱۰۰۰ دانلود داشته باشد.

ساختار استفاده از سرویس بک‌لینک مایکت به شرح زیر است:

۱. پس از ورود به پنل توسعه‌دهندگی با انتخاب گزینه بک‌لینک از منوی سمت راست می‌توانید وارد صفحه بک‌لینک شوید.

۲. توسعه‌دهنده می‌تواند به ازای هر اپلیکیشن منتشر شده خود در مایکت،‌ یک لینک دارای UTM که قابلیت Track کردن دارد، دریافت نماید.

۳. توسعه‌دهنده باید این لینک دارای UTM را به همراه آیکون «دریافت از مایکت»، در صفحه وبسایت خود قرار دهد.

۴. پس از آن توسعه‌دهنده به ازای هر ۱۰ هزار کلیک منحصر به فرد (Unique User) انجام شده بر روی بک‌لینک درج شده در سایت خود، مبلغ ۱ میلیون تومان اعتبار تبلیغات از مایکت دریافت می‌کند. (Unique User، کاربری است که بر روی آیکون کلیک کرده و توسط گوگل آنالیتیکس به عنوان کاربر جدید شناسایی شده است.)

دریافت اعتبار تبلیغات، بر اساس شرایط پرداخت و مبلغ اعلام‌شده در وب‌سایت مایکت انجام می‌پذیرد. در صورت عدم رعایت شروط مذکور توسط توسعه‌دهنده و تشخیص تقلب از سمت تیم فنی مایکت، هیچ نوع مسئولیتی در قبال پرداخت به توسعه‌دهنده شامل حال مایکت نخواهد بود.

جمع‌بندی کامل اطلاعات مرتبط با کلیک‌ها و به‌روزرسانی آن‌ها در بازه‌های زمانی ۷ روزه در گوگل آنالیتیکس صورت می‌گیرد. لذا مایکت نیز بعد از این بازه اطلاعات را مرور می‌کند. اطلاعات دریافت شده از گوگل آنالیتیکس در طول  یک هفته نوسانات و تغییرات حداکثری را تجربه کرده و بعد از آن قابل استناد هستند. )

مبلغ «سرچ ادز» حاصل از بک‌لینک‌های شما، به صورت ماهانه یعنی از ابتدا تا انتهای هر ماه محاسبه شده و حساب تبلیغات شما، در تاریخ دهم ماه بعد شارژ می‌شود.

اعتبار دریافتی به صورت ماهانه در پنل تبلیغات شارژ می‌شود .

لازم به ذکر است که مایکت،‌ همکاری با شما توسعه‌دهنده گرامی را مایه افتخار خود دانسته و به رسم همیشه قدردان اعتماد و همراهی شما است.

Was this article helpful?
Dislike 0
قبلی: تبلیغات در جستجو مایکت
بعدی: محتوای تبلیغات در مایکت