بک‌لینک مایکت

قابلیت دریافت و درج «بک‌لینک» با هدف ایجاد شرایط همکاری و تعامل بهتر و سودمندتر برای توسعه‌دهنده و مایکت ایجاد شده‌است. در سرویس بک‌لینک مایکت، توسعه‌دهنده که قبلا به صورت رایگان لینک دانلود برنامه یا بازی خود را به مایکت قرار می‌داد، می‌تواند با انجام یک فرآیند ساده در پنل توسعه‌دهنده مایکت، از این موضوع برای خود درآمدزایی کند. قبل‌تر همراهان ما به صورت عادی بک‌لینک مایکت را در وب‌سایت خود قرار می‌دادند و بدین صورت امکان ارجاع کاربران از سایت توسعه‌دهنده به صفحه دریافت اپلیکیشن وجود داشت.

ساختار این روش به شرح زیر است:

۱. پس از ورود به پنل توسعه‌دهندگی با انتخاب گزینه بک لینک از منوی سمت راست می‌توانید وارد صفحه بک لینک شوید.

۲. توسعه‌دهنده می‌تواند به ازای هر اپلیکیشن منتشر شده خود در مایکت،‌ یک لینک دارای UTM که قابلیت Track کردن دارد، دریافت نماید.

۳. توسعه‌دهنده باید این لینک دارای UTM را به همراه آیکون «دریافت از مایکت»، در صفحه وبسایت خود قرار دهد.

۴. پس از آن توسعه‌دهنده به ازای هر کلیک منحصر به فرد (Unique Click) انجام شده بر روی بک‌لینک درج شده در سایت خود، مبلغ ۱۰۰ تومان اعتبار تبلیغات از مایکت دریافت می‌کند. (Unique click، کلیکی است که توسط گوگل آنالیتیکس به عنوان کاربر جدید شناسایی شده است.)

 جمع‌بندی کامل اطلاعات مرتبط با کلیک‌ها و به‌روزرسانی آن‌ها در بازه‌های زمانی ۷ روزه در گوگل آنالیتیکس صورت می‌گیرد. لذا مایکت نیز بعد از این بازه اطلاعات را مرور می‌کند. لازم به ذکر است اطلاعات دریافت شده از گوگل آنالیتیکس در طول یک هفته نوسانات و تغییرات حداکثری را تجربه کرده و بعد از آن قابل استناد هستند.

اعتبار دریافتی به صورت ماهانه در پنل تبلیغات شارژ می‌شود .

لازم به ذکر است که مایکت ،‌ همکاری با شما توسعه‌دهنده گرامی را مایه افتخار  خود دانسته و به رسم همیشه قدردان اعتماد و همراهی شما است.

Was this article helpful?
Dislike 0
بعدی: انتشار تدریجی نسخه