قیمت گذاری و تخفیف

برنامه ها به طور کلی به سه دسته رایگان، رایگان با پرداخت درون برنامه ای و پولی تقسیم می شوند. در صورتی که قصد ارائه برنامه خود به صورت درون پرداخت را دارید می توانید با مراجعه به بخش مستندات فنی اطلاعات لازم جهت پیاده سازی درون پرداخت مایکت را کسب نمایید. مایکت پیشنهاد می کند جهت کسب درآمد خرید درون برنامه ای را جایگزین ارائه پولی برنامه نمایید و یا با پیاده‌سازی سرویس‌های تبلیغاتی آژانس تبلیغاتی مگنت در برنامه خود، کسب درآمد نمایید.

برنامه‌های پولی در مایکت دارای ضمانت ۴۸ ساعته بازگشت وجه هستند. به عبارتی کاربر در صورتی که پس از نصب برنامه، قصد بازگردانی آن را داشته باشد می تواند با استفاده از این قابلیت مبلغ را بازپس گیرد .

البته قابل ذکر است که می‌توانید با پیاده سازی طرح مای گارانتی (لایسنینگ) حق استفاده از برنامه، بدون خرید از مایکت را از کاربر سلب نمایید. به عبارتی اگر کاربر برنامه را نخریده باشد یا با استفاده از روش های غیرمجاز برنامه را دانلود و نصب نموده باشد و یا اینکه پس از خرید آن را باز پس دهد امکان دسترسی به محتوای برنامه را نخواهد داشت.

قیمت گذاری

می توانید با مراجعه به برنامه ها > مدیریت برنامه > اطلاعات پایه > تعیین قیمت در پنل توسعه دهندگی خود مبلغ مورد نظر برای فروش برنامه را انتخاب کنید. دامنه قیمت گذاری از ۵۰۰ تومان تا ۶۰ هزار تومان است.

نکته: در صورتی که قبلا برنامه را رایگان منتشر کرده باشید امکان ارائه پولی آن وجود ندارد.

تخفیف

ممکن است برای مناسبت های خاص یا کمپین های تبلیغاتی خود تصمیم داشته باشید برای برنامه خود تخفیف در نظر بگیرید. شما می توانید در بازه مورد نظر خود تخفیف را بر روی برنامه اعمال کنید. کافیست قیمت با تخفیف برنامه را تعیین نموده و بازه مدنظر را انتخاب کنید. قیمت پس از گذشت زمان انتخابی به حالت قبل باز می گردد.

Was this article helpful?
Dislike 0
قبلی: انتخاب اسکرین‌شات‌ها
بعدی: انتخاب تگ لاین