اخبار

برنامه Aim Lab ماه آینده منتشر خواهد شد

طبق گفته‌های یکی از مدیران شرکت StateSpace که مالکیت نرم افزار Aim Lab به عهده آن ها می‎باشد، این عنوان برای گوشی‎های موبایل در حال توسعه است و در ماه آینده به شکل رسمی منتشر خواهد شد. با مایکت همراه باشید.

اخیرا و بر اساس گزارش‌های واشنگتن پست، مشخص شده که Riot games توانسته بخشی از سهام این شرکت را بدست بیاورد و سازندگان را متقاعد کند که برنامه خود را برای گوشی‌های اندروید هم منتشر کنند. خود شرکت رایوت گیمز هم با بازی ولورانت به زودی به گوشی های موبایل خواهد آمد، البته بازی لیگ او لجندز موبایل هم از محصولات این شرکت است که هم اکنون به شکل رایگان از طریق مایکت قابل دانلود است.

برنامه Aim lab یک مربی شخصی برای بازی‌های تیراندازی اول شخص است و به بازیکنان کمک می‌کند که مهارت‌های تیراندازی خود را ارتقا دهند و با قدرت بیشتری در بازی‌های این سبک حضور داشته باشند، Aim lab سعی می‌کند سناریوهای آموزشی مختلفی را پیش ببرد و در یک محیط گرافیکی با ویژگی های اصلی بازی‌های تیراندازی، شما را در موقعیت های مختلفی قرار می‌دهد و تلاش می‌کند که بازی را برای شما شبیه سازی کند و در این میان هم به شما نمراتی را نشان می‌دهد.

بازی‌های تیراندازی زیادی برای تلفن های همراه در دسترس هستند که ایپکس لجندز هم اخیرا به آن‌ها اضافه شده است، این روزها اکثر عناوین AAA کنسولی در حال نقل مکان به موبایل‌ها هستند و به زودی هم باید منتظر ولورانت و بتلفیلد باشیم. تعداد بازیکنانی که به سبک تیراندازی و بازی‌های اکشن علاقه‌مند هستند روز به روز در حال افزایش است و شرکت‌های بزرگ هم به خوبی این موضوع را میدانند، از طرفی هم ورزش‌های الکترونیکی و مسابقات به خصوصی هم برای پلتفرم موبایل در حال برگزاری است. تمام این دلایل برای ورود Aim lab به موبایل کافی است و اگر از دنبال کنندگان بازی‌ها به شکل حرفه‌ای باشید، قطعا این نرم افزار به شما کمک می‌کند.

صحنه اصلی بازی‌های تیراندازی بسیار رقابتی هستند و Aim Lab به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا مهارت‌های خود را به سرعت بهبود بخشند. بازیکنان برای اینکه بتوانند نام خود را به لیست بهترین ها اضافه کنند، مجبور خواهند بود که از این برنامه استفاده کنند و به شکل یک زمین تمرینی به آن نگاه کنند. Aim Lab در تلفن همراه به گیمرهای موبایل این امکان را می دهد که ابزار عالی برای بهبود مهارت های تیراندازی و حرکات فردی درون بازی را در دسترس داشته باشند.

وین مکی از StateSpace می‌گوید:

ما در تلاش هستیم که اصطکاک بازی‌ها را برای بازی‌باز‌ها کمتر کنیم و اجازه دهیم که آن‌ها برای افزایش مهارت‌های خود به یک بستر مناسب دسترسی داشته باشند.

 

سیستم تجزیه و تحلیل، و هوش مصنوعی بسیار دقیق Aim lab به بازیکنان کمک می‌کند که بهبودهای سریعی را تجربه کنند، و طبق ادعای توسعه دهندگان، این برنامه می‌تواند برای بازیکنان مبتدی و حرفه‌ای اثر گذار باشد و روی روند بازی کردنشان تاثیر بسیار مثبتی از خود به جا بگذارد، به هر حال باید تا ماه آینده منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این برنامه برای گوشی‌های موبایل هم عملکرد خوبی دارد و آیا بازیکنان از آن استقبال می‌کنند؟

دکمه بازگشت به بالا