اخبار

ویدیویی از گیم‌پلی Assassin’s Creed Jade لو رفت

سری Assassin’s Creed از جمله محبوب‌ترین فرنچایزهای دنیای بازی‌های ویدیویی است. مدتی پیش چندین پروژه مختلف از این فرنچایز تائید شد و ناشر این مجموعه یعنی یوبی‌سافت از برنامه‌های بلندمدت خود برای اساسینز کرید پرده برداشت. شاید جالب‌ترین خبر مربوط به Assassin’s Creed Jade بود که یک بازی مخصوص پلتفرم‌های اندروید و iOS است. قبلا هم اساسینز کرید به دنیای گوشی‌های هوشمند آمده بود ولی این بار قضیه فرق دارد و باید منتظر یک بازی باکیفیت باشیم. حداقل، این چیزی است که از ویدیوی لو رفته از این عنوان به نظر می‌رسد.

بله، با این که به جز تیزر معرفی این بازی و یک سری اطلاعات کلی، یوبی‌سافت جزئیات دقیق‌تری از این بازی منتشر نکرده، ولی ویدیویی از این بازی لو رفته که احتمالا مربوط به یکی از نسخه‌های ابتدایی بازی است ولی با تماشای آن، بهتر می‌توانیم با حال و هوای کلی اساسینز کرید جید آشنا شویم. در آن ابتدا خیلی از افراد امیدوار بودند تا این بازی برای کنسول‌ها نیز منتشر شود، اما حالا با تماشای این ویدیو می‌توان فهمید که یوبی‌سافت برای این بازی برنامه‌های زیادی دارد و کیفیت آن یک سر و گردن از بازی‌های متداول بازار گوشی‌های هوشمند بالاتر است. 

این نسخه از اساسینز کرید در چین جریان دارد و در این ویدیوی لو رفته هم می‌توانیم متوجه این موضوع شویم. گرافیک بازی عالی است و به نظر یوبی‌سافت به قول خود مبنی بر اینکه این بازی یک عنوان AAA به شمار می‌آید، عمل کرده است. به نظر این ویدیو مربوط به بخش ابتدایی بازی است چرا که شاهد آموزش مکانیک‌های بازی هستیم. از لحاظ گیم‌پلی دقیقا با یک اساسینز کرید کنسولی طرف هستیم و از این حیث، مکانیک‌های بازی بسیار جذاب به نظر می‌رسند. خبری از ساده‌سازی گیم‌پلی برای نسخه موبایلی نیستیم و یک بازی باکیفیت و عالی بزودی برای گیمرهای موبایل منتشر خواهد شد.

این ویدیو می‌تواند دید خوبی نسبت به حال و هوای کلی بازی و مکانیک‌های آن به ما بدهد. متاسفانه یوبی‌سافت در زمینه انتشار جزئیات مربوط به اساسینز کرید جید بسیار قطره‌چکانی عمل کرده و خیلی خبری از این بازی نیست. البته، از آن جایی که این ویدیو مربوط به یک نسخه قابل‌بازی است، شاید واقعا فاصله خیلی زیادی تا انتشار اساسینز کرید جید نداشته باشیم.

پس از انتشار اساسینز کرید جید شما می‌توانید این بازی جذاب را از مایکت دریافت نمایید. البته، در پایان بد نیست به این نکته اشاره کنیم که Assassin’s Creed Jade در واقع نام رمز این پروژه جدید است و شاید در آینده پسوند این بازی تغییر پیدا کند.

دکمه بازگشت به بالا