آموزش کامل تصویری راهنمای استفاده از اینستاگرامبرنامه های کاربردی اندروید

بهترین برنامه‌های افزایش فالوئر اینستاگرام

فعالیت در اینستاگرام چند سالی است که تبدیل به یکی از کارهایی شده که روزانه کاربران با گوشی‌های هوشمند خود انجام می‌دهند. از بالا و پایین کردن تایم‌لاین برای مشاهده پست‌های جدیدی که منتشر شده‌اند گرفته تا دیدن استوری افرادی که آن‌ها را دنبال می‌کنیم، همگی تبدیل به بخشی از زندگی روزمره ما شده‌اند. اگر از سلبریتی‌ها و صفحات مربوط به برندهای مختلف فاکتور بگیریم، بخش اعظم دنبال‌کنندگان اشخاص در اینستاگرام در حقیقت افرادی هستند که در دنیای واقعی با آن شخص ارتباط دارند. دامنه این افراد چندان هم وسیع نیست. اگر به دنبال این باشید که تعداد دنبال‌کنندگان خود در اینستاگرام را افزایش دهید، باید بدانید که اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که در این زمینه به شما کمک می‌کنند. با مجله مایکت همراه باشید تا نگاهی به بهترین برنامه‌های افزایش فالوئر اینستاگرام بیندازیم.

آیکون برنامه Instagram
Instagram 

حجم: ۴۵.۲ مگابایت

پیش از هر چیز، باید اشاره کرد که افزایش غیرطبیعی فالوئر یا دنبال‌کننده در اینستاگرام به احتمال زیاد موجب کاهش نرخ تعامل (Interaction) دنبال‌کنندگان با محتوای شما خواهد شد. افرادی که به صورت اورگانیک و طبیعی شما را دنبال می‌کنند، به محتواهای شما واکنش نشان می‌دهند و نرخ تعامل آن محتوا بالاست؛ در حالی که رشد غیرطبیعی تعداد دنبال‌کنندگان اثراتی نظیر کاهش نرخ تعامل را به همراه خواهد داشت و باید این نکته را مدنظر داشته باشید.

افزایش دنبال‌کننده با فالووربگیر

یکی از محبوب‌ترین و پردانلودترین اپلیکیشن‌های حوزه افزایش دنبال‌کننده در اینستاگرام، فالووربگیر نام دارد. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا با دنبال کردن حساب‌های کاربری دیگر در اینستاگرام، سکه جمع کنید و سپس از آن سکه‌ها برای افزایش دنبال‌کنندگان خود استفاده کنید. در واقع، شما می‌توانید با استفاده از این برنامه به صورت رایگان نیز اقدام به افزایش فالوئرهای خود در اینستاگرام کنید که بدون شک قابلیت جذابی است. البته، نباید حساب‌های کاربری دنبال شده توسط اکانت خود را آنفالو کنید چرا که به این ترتیب از حساب کاربری شما سکه کسر خواهد شد.

البته، شما می‌توانید با پول نیز اقدام به خریداری سکه نمایید و به این ترتیب نیازی به دنبال کردن حساب‌های کاربری دیگر نیست. در واقع این اپلیکیشن دست شما را برای انتخاب روش مورد نظر برای افزایش دنبال‌کنندگان‌تان باز می‌گذارد که نکته جذابی به شمار می‌رود. 

آیکون برنامه فالوور بگیر اینستاگرام
فالوور بگیر اینستاگرام 

حجم: ۱.۹ مگابایت

ارائه خدمات مختلف در زمینه دنبال‌کننده و بازدید

اگر به دنبال افزایش تعداد دنبال‌کنندگان خود در اینستاگرام هستید، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما استفاده از اپلیکیشن ویوکده است. این اپلیکیشن که شعار «با ویوکده بیشتر دیده شو» را برای خود انتخاب کرده، خدمات مختلفی در رابطه با برنامه اینستاگرام ارائه می‌دهد. شما به کمک این برنامه می‌توانید برای حساب کاربری خود در اینستاگرام دنبال‌کننده جدید خریداری کنید.

به جز بحث دنبال‌کننده، شما حتی می‌توانید برای ویدیوی خود بازدید خریداری کنید یا حتی لایک پست‌های خود را افزایش دهید. امکان خریداری کامنت یا سیو و اشتراک پست نیز فراهم است و می‌توان گفت که ویوکده، پکیجی کامل از خدمات مربوط به اینستاگرام را به کاربران ارائه می‌کند.

البته، نه فقط اینستاگرام بلکه خدمات مربوط به تلگرام، یوتیوب، تیک تاک و توییچ نیز در این اپلیکیشن قرار گرفته که می‌توانید بر حسب نیاز از آن‌ها نیز استفاده کنید. از سوی دیگر، برخی آموزش‌های کاربردی نیز در رابطه با اینستاگرام در اپلیکیشن ویوکده قرار گرفته که دسترسی به آن‌ها به صورت رایگان نیز میسر است و می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. اگرچه این آموزش‌ها موارد نسبتا مشخصی هستند، اما به هر حال برای کاربران اینستاگرام می‌توانند کاربردی باشند.

آیکون برنامه ویوکده(بازدید لایو،لایک،فالوور،کامنت)
ویوکده(بازدید لایو،لایک،فالوور،کامنت) 

حجم: ۴.۸ مگابایت

اینستاسنتر مرجع بزرگ خدمات اینستاگرام

یکی دیگر از اپلیکیشن‌هایی که می‌تواند به طرق مختلف خدمات مربوط به اینستاگرام را به شما ارائه دهد، اینستاسنتر نام دارد. شما به کمک این برنامه می‌توانید به راحتی خدمات مربوط به افزایش فالوئر اینستاگرام را سفارش دهید. البته، فقط افزایش دنبال‌کننده جزو خدمات اینستاسنتر به شمار نمی‌رود و از افزایش ویو یا همان بازدید پست‌ها گرفته تا افزایش لایک نیز همگی جزو خدمات این مرجع ارائه‌دهنده خدمات اینستاگرام به شمار می‌رود.

از لحاظ تنوع، خدمات ارائه شده از سوی اینستاسنتر بسیار کم‌نظیر است. شما می‌توانید برای لایک، بازدید، دنبال‌کننده و دیگر مسائل مرتبط با اینستاگرام، به شکلی شخصی‌سازی شده اقدام به سفارش خدمات کنید و بر حسب این انتخاب، قیمت‌ها نیز متفاوت است. اگرچه برای سرویس‌های غیر اینستاگرام تنوع خدمات خیلی بالا نیست، اما در زمینه اینستاگرام این برنامه خارق‌العاده عمل کرده و حق انتخاب‌های فراوانی بر حسب کیفیت خدمت ارائه‌شده و بودجه مقابل شما قرار می‌گیرد.

یکی از نکات جالب این برنامه، وجود یک بخش رایگان است که شما می‌توانید با افزایش سکه‌های خود در آن، اقدام به استفاده از برخی خدمات (به شکلی محدود‌تر در قیاس با خدمات پولی) نمایید. این بخش در اصل برای تست کردن خدمات اینستاسنتر ایجاد شده و می‌تواند به شما در راستای انتخاب دقیق‌تر خدمات موردنیازتان کمک زیادی کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب اینستاسنتر، وجود یک کیف پول در آن است که شما می‌توانید به سادگی آن را به مبالغ پیشنهادی از سوی اینستاسنتر شارژ کنید و با آن، خدمات مورد نیاز خود را تهیه کنید. در پایان نیز به وجود یک بخش سوال و جواب می‌رسیم که تقریبا کامل است و می‌توانید پاسخی به اکثر سوالات خود در آن پیدا کنید. پشتیبانی این اپلیکیشن نیز آماده برطرف کردن سوالات و ابهامات شماست.

آیکون برنامه افزایش بازدید استوری،لایو،لایک،فالور(اینستاسنتر)
افزایش بازدید استوری،لایو،لایک،فالور(اینستاسنتر) 

حجم: ۱۰.۳ مگابایت

اینستاگرام استور مرجع خدمات اینستاگرامی

یکی دیگر از ارائه‌دهندگان سرویس‌های مربوط به پلتفرم اینستاگرام، اینستاگرام استور نام دارد. اولین نکته‌ای که هنگام استفاده از اینستاگرام استور نظر شما را به خود جلب می‌کند، بحث رابط کاربری ساده و سرراست آن است که باعث می‌شود تا شما به سادگی و سهولت هرچه‌ تمام‌تر به تمامی خدماتی که مدنظرتان است دسترسی داشته باشید. خبری از گیر کردن در منوهای بی‌پایان و پیچ در پیچ نیست و فضای این اپلیکیشن شما را گیج نمی‌کند. از سوی دیگر، خدمات ارائه شده در این اپلیکیشن گسترده‌ است اما همگی توضیح کوتاه اما مناسبی دارند تا متوجه علت تفاوت قیمت میان آن‌ها شوید.

از جمله خدمات ارائه شده از سوی اینستاگرام استور، می‌توان به مواردی نظیر فالوئر یا همان دنبال‌کننده، لایک، ریچ و ایمپرشن، سیو پست، بازدید و مواردی از این دست اشاره کرد؛ کمابیش همان پکیجی که وقتی در مورد خدمات اینستاگرام حرف می‌زنیم در ذهن‌مان نقش می‌بندد از سوی این برنامه نیز ارائه می‌شود. از حیث تنوع نیز دست شما کاملا باز است و می‌توانید بر اساس بودجه خود، خدمات مدنظر را خریداری کنید که هر کدام با دیگری تفاوت‌هایی از لحاظ کیفیت دارد. همچنین شما به راحتی با مبالغی از پیش تعیین شده می‌توانید نسبت به شارژ کیف پول خود در این اپ اقدام نمایید.

بخش وبلاگ این اپلیکیشن در زمان نگارش این مقاله هنوز به طور کامل تاسیس نشده ولی همین حالا هم ۴ مقاله در مورد مسائل مرتبط با اپلیکیشن اینستاگرام در خود دارد که می‌تواند برای کاربران این شبکه اجتماعی محبوب جالب باشد. از سوی دیگر، بخش هشتگ‌یاب نیز در این اپلیکیشن تعبیه شده که می‌توان از آن برای یافتن هشتگ‌های پربازدید مرتبط با کلیدواژه‌هایی که شما وارد می‌کنید استفاده کرد. اینستاگرام استور یکی دیگر از ارائه‌دهندگان خدمات اینستاگرامی از جمله افزایش دنبال‌کننده است که با ظاهر ساده و رابط کاربری آسان خود می‌تواند گزینه مناسبی به شمار بیاید.

آیکون برنامه افزایش بازدید،فالور،لایک،ویو،بگیر | اینستاگرام استور
افزایش بازدید،فالور،لایک،ویو،بگیر | اینستاگرام استور 

حجم: ۶.۴ مگابایت

اینستافالوور با سابقه چندین ساله

یکی از برنامه‌هایی که می‌توانید روی خدمات ارائه‌ شده از سوی آن برای بالا بردن تعداد دنبال‌کنندگان حساب کاربری خود در اینستاگرام حساب کنید، اینستافالوور است. این مجموعه از سال ۱۳۹۴ در این زمینه فعالیت می‌کند و به همین جهت، جزو اپلیکیشن‌های باسابقه این لیست به شمار می‌رود. با این حال، این سابقه زیاد با خود نوعی حس کلاسیک بودن را نیز به همراه داشته و همین مسئله اینستافالوور را تبدیل به یکی از اپلیکیشن‌های خاص‌تر این مقاله کرده است.

اینستافالوور، تنها خدمات مرتبط با اینستاگرام را ارائه می‌دهد. در واقع، خبری از ارائه خدمات مربوط به پلتفرم‌های دیگر نظیر یوتیوب یا تیک تاک نیست. همین مسئله باعث شده تا رابط کاربری ساده و سرراست برنامه بیش از پیش خودنمایی کند و به راحتی شما را به سمت سرویس مدنظر خود برای خریداری هدایت کند. شما می‌توانید به سرویس‌های افزایش فالوئر، افزایش لایک، افزایش ایمپرشن، افزایش سیو پست یا بازدید دسترسی داشته باشید و بر اساس بودجه خود اقدام به تهیه آن‌ها کنید.

نکته جالب دیگری که اینستافالوور را منحصر به فرد کرده، آن است که هیچ خبری از وجود پکیج‌های مختلف از لحاظ کیفیتی نیست و از این حیث، حق انتخاب خاصی در اختیار شما قرار نمی‌گیرد. این مسئله البته می‌تواند کار شما را در انتخاب بسته مورد نظر راحت‌تر کند، ولی به هر حال برای افرادی که می‌خواهند جزئیات بیشتری از خرید خود داشته باشند خیلی جالب به شمار نمی‌رود.

این اپلیکیشن یک سیستم پشتیبانی بر اساس تیکت نیز دارد که می‌توانید با استفاده از آن مشکلات خود را مطرح و پاسخ را دریافت کنید. از سوی دیگر، امکان مشاهده سوابق خرید برای شما میسر است و در نهایت نیز بد نیست به سیاست حفظ محرمانگی اطلاعات این اپ اشاره کنیم که جامع و خوب به شمار می‌رود.

آیکون برنامه فالور بگیر اینستاگرام اینستافالوور - لایک بگیر
فالور بگیر اینستاگرام اینستافالوور – لایک بگیر 

حجم: ۴.۶ مگابایت
دکمه بازگشت به بالا