اخبار

اکانت رسمی کالاف دیوتی وارزون موبایل به شکل رسمی شروع به کار کرد

اکانت رسمی بازی کالاف دیوتی وارزون در اینستاگرام، توییتر و فیسبوک کار خود را شروع کرده و دو حساب کاربری متفاوت که متعلق به این بازی موبایل هستند ساخته شده و به نظر می‌رسد به زودی خبرهای جدیدی از این بازی منتشر خواهد شد و باید ببینیم که آیا انتظارها به پایان می‌رسد و ویدیو گیم‌پلی رسمی بازی منتشر خواهد شد؟ با مجله مایکت همراه باشید.

کالاف دیوتی وارزون موبایل در ماه مارس به شکل رسمی معرفی شد و بعد از چندماه سکوت خبری، اکتیویژن در اعلام کرد که روی یک بازی با اسم رمز Project aurora کار می‌کند؛ بعد از مدتی فعالیت مشخص شد که این پروژه معرفی نشده همان وارزون موبایل بوده است و در رویداد رسمی کالاف دیوتی هم به این موضوع صراحتا اشاره شد؛ از زمان معرفی بازی تا به حال، تست آلفای بازی انجام شده بود و دیگر ما خبری از موارد دیگر و حتی وضعیت توسعه بازی نداشتیم اما به نظر می‌رسد شرکت سازنده بازی قصد دارد که با فعالیت جدی‌تر در شبکه‌های اجتماعی به استقبال این عنوان برود.

کالاف دیوتی موبایل احتمالا با معرفی وارزون موبایل جای خودش را به این عنوان می‌دهد و می‌شود بگوییم که به نوعی این بازی در حال سپری کردن فصل‌های آخر عمر خود است، البته هنوز مشخص نیست آیا اکتیویژن سرورهای این بازی را غیرفعال می‌کند و کاربران را به نسخه وارزون می‌فرستد و یا اینکه با یک به‌روزرسانی فایل‌های بازی به شکل کامل جایگزین خواهند شد.

آیکون بازی Call of Duty Mobile Season 8
Call of Duty Mobile Season 8 

حجم: ۲.۲ گیگابایت (شامل ۲.۱ گیگابایت دیتا)

بازی‌های بیشتری از کنسول‌ها راهی گوشی‌های اندروید می‌شوند و احتمالا شاهد نام‌‎های بزرگی در آینده باشیم، با این‌که خبر رسمی انتشار بازی‌های رینبو سیکس و ولورانت موبایل به شکل رسمی تایید شده اما تا وقتی که این بازی‌ها را در مارکت‌ها نبینیم، نباید خیالمان راحت شود. بازی Call of duty warzone mobile هنوز به آن حالت مطلوب نهایی خود نرسیده اما قطعا سازندگان تلاش می‌کنند که بهترین کیفیت ممکن را برای گیمرها ایجاد کنند به شکلی که بازی وارزون از کالاف دیوتی موبایل بهتر باشد!

اگر از بازیکنانی هستید که می‌خواهید از طریق شبکه‌های اجتماعی و حساب‌های رسمی اکتیویژن بازی کالاف دیوتی وارزون را دنبال کنید، باید بدانید به‌زودی توییتر و یوتیوب این بازی هم شروع به کار خواهد کرد و طبق یک برنامه مشخص به معرفی و اطلاع رسانی اخبارهای مربوط به بازی خواهند پرداخت.

دکمه بازگشت به بالا