آموزش کالاف دیوتی موبایلاخبار

آپدیت جدید کالاف دیوتی موبایل، فصل یازدهم از راه رسید

سال میلادی به انتهای راه رسیده و به نظر میرسد بازی کالاف دیوتی موبایل محتوای جدیدی را برای بازیکنان در نظر گرفته است، فصل یازدهم بازی با نام final show به زودی منتشر خواهد شد و قرار است که شما را به خرابه های نقشه جدید Icebreaker ببرد، با مایکت همراه باشید.

حالت محبوب بازی یعنی Undead siege به بازی بازگشته، این بار این مود را در نقشه بزرگ Blackout میتوانید تجربه کنید با این تفاوت که یک حالت گیم پلی جدید با نام کابوس هم به بازی اضافه شده و بخش زامبی را نسبت به گذشته هیجان انگیز تر کرده، همچنین سازندگان اعلام کرده اند که در طول این فصل به این بخش نگاه ویژه ای دارند و در آینده قرار است محتوای جدیدی به آن اضافه شود. از جمله قابلیت هایی که با این سیزن در دسترس بازیکنان قرار میگیرند میتوان به شخصیت ها، آیتم های تزیینی و یک حالت جدید که به ساخت محتوا کمک میکند، اشاره کرد.

در فصل یازدهم کالاف دیوتی موبایل یکی از معروف ترین شخصیت های این سری یعنی Soap به همراه دو شخصیت دیگر به بازی اضافه شده و اسلحه PKM LMG و لانچر D13 Sector هم با این آپدیت عرضه خواهد شد، همچنین بازی در برخی از قسمت ها از جمله شخصی سازی کاراکتر، نقشه ها و Cod point ها دچار تغییراتی شده است.

اگر از بازیکنان قدیمی کالاف باشید، نقشه Icebreaker را به خوبی می شناسید، این مپ برای اولین بار در Black ops 4 معرفی و در اختیار بازیکنان قرار گرفت، شما در لاشه و خرابه های یک زیر دریایی بزرگ و کوه های یخ اطرافش با سایر بازیکنان به شکل آنلاین مبارزه می کنید و برای اولین بار است که چنین محیطی در اختیار بازیکنان یک عنوان موبایلی قرار گرفته؛ تنوع این نقشه به شدت بالا بوده و احتمالا روی تجربه کلی بازی اثر مثبت خواهد گذاشت.

یکی از سوالاتی که همیشه پرسیده میشود این است که چطور به مود زامبی کالاف موبایل وارد شویم؟ در این فصل حالت Undead Siege به بازی بازگشته اما تغییرات اساسی داشته، دیگر خبری از آن نقشه کلاسیک نیست و این بار برای مبارزه با زامبی ها باید به Blackout بروید، جایی که زامبی های آن سریعتر هستند و قدرت بیشتری هم در تخریب دارند، همچنین برج های بزرگی به این حالت اضافه شده که روی گیمپلی اثر مثبت میگذارد و اگر بازیکنان به آن وارد شوند می توانند منابع تازه ای بدست بیاورند و روح ها را کنترل کنند.

به زودی تعطیلات سال نو میلادی از راه میرسد و خیلی از بازیکنان این عنوان محبوب وقت ازادتری خواهند داشت، به همین دلیل علاوه بر تمام محتواهای گفته شده، یک حالت جدید با نام گلوله برفی به بازی اضافه شده که در آن خبری از اسلحه و موارد این چنینی نیست بلکه باید بازیکنان در تیم خود، با گلوله های برفی به یکدیگر حمله کنند و جعبه ها و جوایزی که روی نقشه وجود دارد را جمع آوری کنند، این ایده جدیدی در یک بازی ویدیویی نیست اما برای یک عنوان اندروید خوب و قابل تقدیر به نظر میرسد و اگر بخواهید کمی متفاوت فکر کنید و خیلی خشن نباشید، این حالت واقعا سرگرم کننده خواهد بود. ایونت گلوله برفی تا آپدیت بعدی در دسترس است و اگر از آن لذت برده اید فقط مدت محدودی می توانید تجربه اش کنید. این آپدیت هم اکنون از طریق مایکت در دسترس است و اگر آن را دانلود کرده اید لطفا نظرات خود درباره محتوای آن را، در قسمت نظرات برای ما بنویسید.

دکمه بازگشت به بالا