اخبار

نسخه موبایل The Division در حالت دسترسی اولیه قرار گرفت

سال گذشته، شرکت فرانسوی یوبی‌سافت «Ubisoft» تایید کرد که درحال کار روی عنوانی از سری بازی‌های دیویژن یا «The Division» برای گوشی‌های موبایل است؛ و بالاخره پس از گذشت مدتی، این شرکت از عنوان «The Division: Resurgence» رونمایی کرد و به طرفداران این مجموعه وعده داد که به‌زودی قادر خواهند بود تا هیجان دنیای سرد و بی‌رحم The Division را در جیب‌های خود داشته باشند. با ما همراه باشید.

بازی The Division: Resurgence عنوانی جهان باز، سوم‌شخص و اکشن است که بازیکنان را به همان شهر خطرناک نسخه‌‌ی اول این مجموعه می‌برد، مدتی پس از پخش ویروسی سهمگین و خطرناک، شهر منهتن «Manhattan» تبدیل به مخروبه‌ای عاری از تمدن شده است؛ مملو از انسان‌هایی که به‌خاطر قطره‌ای آب یک‌دیگر را سلاخی می‌کنند. و شما به‌عنوان افرادی خبره باید این شهر را خیابان به خیابان پس بگیرید و تمدن فروریخته‌ی آن را بازگردانید.

ورود بازی The Division: Resurgence به حالت دسترسی اولیه

چندی پیش شرکت توسعه دهنده این بازی یعنی یوبی‌سافت «UBISOFT» در رویدادی این بازی را به‌طور کامل معرفی کرده و خبر از ورود آن به حالت دسترسی اولیه را داده است؛ بنابراین بازیکنان علاقه‌مند به این بازی می‌توانند از طریق وب‌سایت بازی The Division: Resurgence یا صفحه‌ی رسمی آن در گوگل‌پلی، برای گرفتن دسترسی زودهنگام این بازی ثبت‌نام کنند.

البته شرکت توسعه‌دهنده این بازی تا به امروز کشور‌های مقصد این بازی را برای حالت دسترسی‌ زود‌هنگام نیز اعلام نکرده است؛ اما با توجه به داده‌ها و اطلاعات موجود، می‌توان گفت که شرکت یوبی‌سافت عرضه‌ی این بازی را در فصل تابستان نیز برنامه ریزی کرده و از آن‌جایی که بیشترین بازیکنان مجموعه‌ی The Division از کشور‌های انگلیس و آمریکا هستند، انتظار می‌رود کشور‌های مقصد این بازی در حالت دسترسی زودهنگام نیز روی این دو کشور تنظیم شده باشند.

علاوه بر این نیز، شرکت یوبی‌سافت در رویداد خود خبر از عرضه‌ی یک بسته‌ی الحاقی جدید برای بازی The Division 2  داده و همچنین عنوانی جدید از این مجموعه به‌نام The Division: Heartland را معرفی کرده است. نکته‌ی قابل توجه دیگر برای طرفداران این مجموعه نیز خبر از ساخته شدن یک مجموعه‌ی سریالی اقتباسی از سری The Division از سوی شرکت نت‌فلیکس «Netflix» با حضور بازیگران مطرحی همچون Jake Gyllenhaal و Jessica Chastain است که مطمئنا آن‌ها را هیجان زده خواهد کرد.

جمع‌بندی

شرکت یوبی‌سافت مطمئنا درحال تلاش است تا عناوین سرویس‌محور فعلی خود را گسترش دهد و مجموعه‌ی The Division نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ پیش‌تر نیز این شرکت بازی Rainbow Six: Mobile را روی موبایل نیز به‌صورت دسترسی اولیه نیز منتشر کرد که با استقبال بسیار خوبی رو‌به‌رو شد، بنابراین گویا قرار است شاهد تلاش این شرکت برای انتقال یکی دیگر از عناوین پرطرفدار خود از روی پلتفرم‌های دیگر به مقصد موبایل باشیم؛ برای آخرین اخبار از بازی‌های اندروید و تکنولوژی با مجله مایکت همراه باشید.

دکمه بازگشت به بالا