اخبار

انتشار بازی موبایل eFootball 2022 به تاخیر افتاد

به دنبال اطلاعیه رسمی اکانت توییتر بازی ای فوتبال موبایل، به نظر میرسد که عرضه نسخه نهایی و رسمی این عنوان برای گوشی های اندروید با تاخیر روبرو شده ، طبق گفته توسعه دهندگان بازی، ابتدا آپدیت نسخه کنسول و کامپیوتر بازی برای 14 آوریل 2022 منتشر خواهد شد، این به‌روزرسانی یکی از آپدیت‌های چندگانه‌ای است که تحت عنوان هات فیکس و با یک رودمپ مشخص در سال جاری میلادی منتشر می‌شوند. با مایکت همراه باشید.

بازی eFootball 2022 که قبلا با نام PES Mobile شناخته می‌شد، به دلیل مشکلات فنی نسخه کنسول و رایانه های شخصی، به تعویق افتاد. در آن زمان گفته می‌شد که مشکلات بازی به‌زودی برطرف و توسعه نسخه موبایل از سر گرفته خواهد شد اما این اتفاق نیفتاد و باعث شد که گیمرهای موبایلی از کونامی نسبت به این اتفاق نارضایتی داشته باشند. نسخه 2021 بازی از آن زمان با به‌روزرسانی‌های مختلف باشگاه‌ها، برگزاری رویدادهای آنلاین و آپدیت بازی‌کنان توانسته به موفقیت‌های قابل قبولی برسد.

با اینکه طرفداران مشتاقانه منتظر عرضه این بازی هستند اما مشکلات نسخه قبلی باعث شده که امتیاز بازی در گوگل پلی به شکل چشم‌گیری کاهش داشته باشد و مشکلات سرورهای بازی و باگ‌های عجیب و غریب بخشی به بخشی از بازی تبدیل شده اند. عرضه نسخه 2022 پی ای اس موبایل خیلی دور از ذهن به نظر میرسد و طبق زمان بندی ها هر ساله به عرضه نسخه 2023 هم باید نزدیک شویم! اما مشخص نیست که آینده این بازی ورزشی برای گوشی های موبایل به چه شکلی رقم بخورد و نمی‌دانیم که بازی قرار است از مدل لایو سرویس استفاده کند و یا به شکل سالیانه عرضه شود.

در اطلاعیه منتشر شده از سمت کونامی آمده است که بسیاری از مشکلات در حال حل شدن هستند و تاریخ انتشار بازی هنوز نامشخص است. این اتفاق قطعا باعث خواهد شد که امتیاز بازی کاهش پیداکند و دلیل آن هم تاخیرهای چندین باره و توجه نکردن شرکت سازنده به موبایل گیمرها خواهد بود، اینکه بازی در چه مرحله ای از توسعه قرار دارد هنوز مشخص نیست و نمی‌دانیم که بازی موبایل ای فوتبال آیا برای گوشی‌های اندروید به آخر خط رسیده و یا قرار است مثل گذشته به رقابت خود با فیفا موبایل ادامه دهد؟

سرورهای آنلاین بازی در زمانی که این متن نوشته شده مشکلات زیادی داشته اند و برخی از حالت‌های همیشگی به شکل موقت غیرفعال شده‌اند، کونامی هم هیچ پاسخی در این باره به گیمرها نمی‌دهد و نمی‌دانیم که آیا مشکلات رفع خواهند شد و یا به دلیل به روزرسانی نسخه های کنسولی این ایرادات پیش آمده است؟ همه این موارد سوالاتی است که علاقمندان به این بازی از خودشان میپرسند و تقریبا یک سالی است که هیچ پاسخ روشنی به آن‌ها داده نشده؛ اگر از بازیکنان بازی PES هستید لطفا نظرات خودتان را برای ما در شبکه های اجتماعی مایکت ارسال کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا