اخبار

فوتبال منیجر 2023 پاییز امسال منتشر خواهد شد

بازی فوتبال منیجر 2023 در تاریخ 17 آبان برای تمام پلتفرم‌های مطرح منتشر خواهد شد، این بازی شبیه‌ساز ورزشی از طریق ایکس باکس گیم پس هم در دسترس خواهد بود، شما می‌توانید به عنوان یک مربی فوتبال تاکتیک‌های مختلفی را انتخاب و مجموعه ورزشی خود را توسعه دهید، این بازی ورزشی طرفداران خاصی دارد و به عنوان یک عنوان ارزشمند تا به حال چندین نسخه داشته که جز پرفروش‌ترین عناوین ورزشی بوده است، با مجله مایکت همراه باشید.

بازی Football manager 2023 یک بازی بسیار محبوب است که تعداد بازیکنان فعال زیادی دارد و بیش از یک دهه است که برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شده است، این بازی شبیه سازی ورزشی، مدیریت یک مجموعه بزرگ فوتبال را به عهده شما می‌گذارد و اجازه می‌دهد که نقش مدیر باشگاه و تیم را تجربه کنید و در راستای رسیدن به پیروزی چالش‌های مختلفی را امتحان کرده و از حاشیه‌های مستطیل سبز تا قهرمان شدن درون آن لذت ببرید.

هواداران از جدید ترین نسخه بازی چه انتظاراتی دارند؟ طبق گفته سازندگان ورژن 2023 بازی دارای جزئیات شگفت انگیزی خواهد بود که برای اولین بار است می‌بینیم، طراحی بازیکنان نسبت به گذشته طبیعی‌تر شده و گیم‌پلی بازی هم تغییراتی داشته و اجازه می‌دهد که شما کنترل و تسلط بیشتری روی تیم خودتان داشته باشید.

نسخه جدید بازی شما را به یک فصل جدید می‌برد، جایی که قرار است تا انتهای سال به عنوان یک مدیر ورزشی بجنگید و اهدافی که دارید را محقق کنید، گیم‌پلی بازی به شما اجازه می‌دهد که بازیکنان جدیدی را به ترکیب خود اضافه کرده و تمرینات مختلفی برای تیم خود بچینید که همگی روی نتیجه گرفتن شما اثر مثبتی خواهد گذاشت و می‌تواند به سبک تاکتیکی شما تبدیل شود.

تجربه بازی به عنوان یک بازیکن جوان جذاب است و این امکان وجود دارد که زندگی حرفه ای خود را به عنوان یک ستاره ناشناخته شروع کنید و به دنبال اهدافی مشخص بروید، مثلا باشگاه‌های جدیدی پیدا کنید و یا قراردادهای مالی بهتری ببندید که به دیدن شدن بیشتر شما در زمین فوتبال کمک می‌کند.

بازی برای اولین بار در تاریخ خودش، یک نسخه برای پلی استیشن 5 هم خواهد داشت، با این وجود تمام کنسول‌های نسل نهم و موبایل‌ها پذیرای این عنوان هستند و هر بازیکنی می‌تواند بدون توجه به سیستم عامل از ورزش و مدیریت فوتبال لذت ببرد. همان‌طور که گفتیم بازی فوتبال منیجر موبایل نسخه 2023 در آبان ماه منتشر می‌شود و بعد از انتشار جهانی، در مایکت هم قابل دانلود خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا