اخبار

بازی Fullmetal Alchemist در تابستان 2022 برای موبایل منتشر میشود

بالاخره بعد از مدت ها اطلاعات جدیدی از بازی Fullmetal Alchemist Mobile منتشر شد، این بازی قرار بود در زمستان سال 2022 منتشر شود اما طبق صحبت های سازندگان بازی تاخیر خورده و انتشار آن به تابستان 2022 موکول شده است، همچنین اسکوئر انیکس تریلر جدیدی از بازی منتشر شده و آن را برای پیش ثبت نام قرار داده است، این اتفاق جزئی از جشن 20 سالگی این شرکت بوده و طرفداران این بازی کامپیوتری را هیجان زده کرده است، با مایکت همراه باشید.

در تریلر منتشر شده مشخص نشد که بازی هنوز المان های مبارزه ای خود را دارد یا خیر؟ همچنین درباره مکانیک های اکشن هم صحبتی به میان نیامد اما میدانیم که ادوارد (شخصیت اصلی بازی) توانایی کیمیاگری خودش را هنوز حفظ کرده و قرار است که در یک مسیر جدید قدم بگذارد که کمی با نسخه های کنسولی اش متفاوت تر است.

چند شخصیت از این انیمه محبوب در بازی حضور دارند و هنوز درباره داستان و ارتباط آن با این انیمه چیزی نمی دانیم، با توجه به اینکه Fullmetal Alchemist Mobile نام نهایی بازی است، در حال حاضر، حدس میزنیم که این بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا داستان اصلی را به طور کامل تجربه کنند و بازیگران نقش‌های انیمه را دوباره تکرار کنند. علاوه بر این، نبردها با شخصیت های رندر شده در 3DCG انجام می شود و کیفیت بالا و قابل قبولی هم دارد.

بازی Fullmetal Alchemist Mobile اولین بازی رسمی موبایل این سری انیمه افسانه ای خواهد بود که برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد. بازیکنان علاقه‌مند می‌تواننداز همین الان در وبسایت رسمی بازی پیش ثبت نام کنند، به محض انتشار نسخه نهایی این بازی در مایکت هم منتشر خواهد شد، نظر شما درباره این بازی چیست؟

دکمه بازگشت به بالا