اخبار

بازی GTA 6 احتمالا تا اواخر اردیبهشت معرفی خواهد شد

برخی از لذت‌های زندگی به‌ندرت سراغ ما می‌آیند؛ مانند سفری که مدت‌ها منتظرش بودید یا مانند چیزی که وقت زیادی را صرف بدست آوردنش کرده‌اید؛ اما برخی لذت‌ها هستند که به قدری انتظارشان را می‌کشیم که گویا هرگز نخواهند رسید، اگر مثالی که از ذهن‌تان رد می‌شود بازی GTA 6 است، باید بگوییم درست حدس زدید. حال با مجله‌ مایکت برای کورسویی از امید همراه باشید.

بازیکنان زیادی از سراسر دنیا هر روز منتظر اخبار جدیدی از بازی GTA 6 و تاریخ معرفی این بازی هستند، حال تقریبا یک سال از روزی که شرکت توسعه‌دهنده این بازی یعنی راک‌استار «Rockstar Games» به صورت رسمی اعلام کرد که درحال توسعه‌ی بازی GTA 6 است می‌گذرد و طرفداران این مجموعه امیدوارند تا خبر جدیدی از این بازی را به‌صورت رسمی از شرکت راک‌استار «Rockstar Games» بشنوند.

آخرین اطلاعات منتشر شده از GTA 6

طبق اطلاعات فاش شده از سوی یکی از افشاگر‌های معروف به‌نام «mnm345x» در توییتر، این بازی قرار است در تاریخ هفدهم ماه می «May» مصادف بیست و هفتم اردیبهشت ماه 1402 به‌صورت رسمی معرفی شود؛ این افشاگر همچنین خاطرنشان کرد که طرفداران نباید انتظارات خود را بالا ببرند زیرا از صحت این خبر اطمینان کامل ندارد.

در طول دوران توسعه‌ی بازی GTA 6 اخبار و شایعات بسیاری در مورد معرفی، مکانی که بازی در آن واقع شده است، کاراکتر‌ها و حتی داستان بازی نیز به بیرون درز کرده‌اند اما هیچ‌کدام از آن‌ها توسط شرکت راک‌استار «Rockstar Games» تایید یا رد نشده‌اند.

علاوه بر این، لیکر یا افشاگر معتبر و معروف Tez2 نیز در توییتر اعلام کرده است که « به احتمال زیاد » سال 2023 سالی خواهد بود که بالاخره انتظار بازیکنان برای تریلر معرفی بازی GTA 6 به اتمام می‌رسد و شرکت راک‌استار بالاخره به معرفی این بازی خواهد پرداخت؛ وی همچنین در صفحه‌ی توییتر خود خبر از چندین اشاره به بازی GTA 6 در بخش آنلاین بازی GTA 5 داده است که باعث ایجاد هزاران تئوری از سوی طرفداران شده است.

جمع‌بندی

مطمئنا فعلا نمی‌توان تاریخ دقیقی را در مورد اینکه چه زمانی قرار است شرکت راک‌استار به این انتظار بزرگ پایان دهد مشخص کرد، اما قطعا می‌توان حس کرد که این معرفی به ما بسیار نزدیک است.

 البته پیشنهاد می‌دهیم آرامش خود را حفظ کنید، زیرا در بهترین حالت، پس از معرفی این بازی تا زمان انتشار آن حداقل یک سال فاصله داریم! درست همانند نسخه‌ی قبلی این فرانچایز که در سال 2011 معرفی و در سال 2013 منتشر شد! بنابراین فعلا بایستی منتظر بمانیم، همچنین برای آخرین اخبار از GTA 6 و دیگر اخبار دنیای بازی با مجله مایکت همراه باشید.

دکمه بازگشت به بالا