اخبار بازی

نسخه موبایل بازی استراتژی و محبوب Guns up تا سال 2022 تاخیر خورد!

بازی استراتژی Guns up برای گوشی های اندروید به شکل جهانی، به زودی عرضه نخواهد شد، سازندگان اعلام کرده اند که انتشار بازی یک بار دیگر تا اوایل سال 2022 میلادی به تعویق افتاده است، دلیل این تصمیم این بوده که بازی هنوز به بهبود های بیشتری نیاز دارد.

این عنوان یک بازی استراتژی بازیکن در مقابل بازیکن رایگان است که ابتدا در سال 2015 روی پلی استیشن 4 عرضه شد و به محبوبیت زیادی دست یافت، این بازی هم اکنون به صورت سافت لانچ در کانادا، فرانسه، سوئیس، سنگاپور، هند و فیلیپین در دسترس است و برای پیش ثبت نام میتوانید به گوگل پلی مراجعه کنید، به محض عرضه بازی در استورهای جهانی، این عنوان در مایکت قرار خواهد گرفت.

سازندگان اعلام کرده اند که:

پس از بررسی دقیق بازخوردهای بازیکنان تصمیم گرفتیم که تاریخ انتشار جهانی Guns up را تا اوایل سال آینده میلادی تغییر دهیم. در این اطلاعیه آمده است که ما میخواهیم یک تجربه منحصر به فرد و سرگرم کننده برای بازیکنان به ارمغان بیاوریم و در تلاش برای رفع بهبود مشکلات بازی هستیم.

 

بعد از در دسترس قرار گرفتن بازی در مناطق محدود، ایرادات بازی هم یکی پس از دیگری مشخص شد و برخی از آنها به حدی جدی بودند که سازندگان تصمیم گرفتند نسخه نهایی را با تاخیر چندماهه منتشر کنند؛ بازی گانز آپ (Guns up) اندروید،چیزهای زیادی را در کنار یکدیگر قرار داده و وعده یک تجربه جدید و منحصر به فرد را به بازیکنان داده است، این عنوان از حالت های بازیکن در برابر بازیکن، مود دفاعی، زامبی و ساخت و ساز پایگاه به شکلی متفاوت پشتیبانی میکند و از لحاظ محتوایی بسیار غنی خواهد بود، همین هم باعث شده که بهینه سازی و ساخت یک نسخه مناسب کمی زمان و تلاش بیشتری طلب کند و سازندگان هم به خوبی از آن آگاه هستند. برای اینکه از جو بازی آگاه باشید باید بدانید که با اینکه تفاوت زیادی میان بازی های استراتژی دیده میشود اما خروجی بازی ممکن است چیزی شبیه به بازی Fieldrunner attack باشد.

این بازی از قابلیت های اجتماعی مثل تشکیل گروه (اتحاد) پشتیبانی میکند و به نظر میرسد در ماه های اول انتشار یک آپدیت با نام فرار از زندان هم برای بازی منتشر خواهد شد، همچنین شما اگر پیش ثبت نام بازی را انجام دهید به چند اسکین و جوایز مختلف دسترسی خواهید داشت، علاوه بر تمام موارد بازی از 14 زبان مختلف پشتیبانی میکند و هنوز مشخص نیست که زبان فارسی جز آن باشد یا خیر!؛ لطفا نظرات خودتان پیرامون این بازی فوق العاده را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا