Uncategorizedآموزش و راهنما

نحوه سه ستاره کردن چالش Dark Ages در کلش آف کلنز

شرکت سوپرسل «Supercell» به‌تازگی با عرضه‌ی سری چالش‌های جدید این ماه، به بازیکنان اثر معروف خود یعنی کلش آف کلنز «Clash of Clans» بهانه‌ای جدید برای بازی کردن و گذراندن اوقات فراغت خود یک چالش جدید با نام  «عصر تاریک» یا «Dark Ages » ارائه داده است؛ با ما همراه باشید.

بازی کلش آف کلنز یکی از معروف ترین عناوین آنلاین بوده و پس از گذشت سال‌ها از محبوبیت این اثر چیزی کم نشده است. همچنین این عنوان در کشور ما نیز از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است، شرکت سازنده‌ این بازی یعنی سوپرسل «Supercell» نیز در تمام این سال‌ها دست از پشتیبانی این بازی بر نداشته است و با انبوهی از محتوا از طرفداران و بازیکنان خود حمایت کرده است.

 

نحوه سه ستاره کردن چالش عصر تاریک در کلش آف کلنز

بیایید ابتدا از جوایز این چالش شروع کنیم؛ جایزه‌های این چالش عبارت هستند از 25 عدد الماس یا جم «Gem»، 400 امتیاز تجربه یا XP و یک عدد معجون کارگر یا «Builder Potion». حال باید سراغ نحوه برنده شدن یا به اصطلاح سه ستاره کردن این چالش برویم، با وجود طراحی بسیار عجیب و غریب این چالش، اتمام آن بسیار آسان است و تنها به استراتژی درست نیاز دارد.

شما برای سه ستاره کردن این چالش نیاز به نیرو‌های زیر دارید :

  • یک عدد نگهبان بزرگ یا گرند واردن «Grand Warden»
  • ده عدد غول یخی یا آیس گولم «Ice Golem»
  • دو عدد ساحره یا ویچ «Witch»
  • سه عدد جادو یا اسپل کلون «Clone»
  • هشت عدد والکری «Valkyrie»
  • دو عدد سوپر والکری «Super Valkyrie»
  • یک عدد هیلر یا مداوا کننده «Healer»
  • دو عدد جادو یا اسپل بازگشت یا ریکال «Recall»
  • یک عدد جادو یا اسپل اسکلت «Skeleton Spell»

شما می‌توانید ترکیب‌های دل‌خواه خود را برای این چالش امتحان کنید اما برای بهترین بازدهی در حمله می‌توانید از این ترکیب استفاده کنید. نوبت می‌رسد به نحوه‌ حمله؛ ابتدا جادو یا اسپل اسکلت‌ها را روی قلعه‌ قبیله‌ یا «Clan Tower» استفاده کنید و سپس نیروی گرند واردن «Grand Warden» را روی مجسمه‌ اژدها واقع در گوشه‌ی سمت چپ میدان پیاده‌سازی کنید. حال به سرعت یک عدد هیلر را بیرون دیوار و درست در پشت سر Grand Warden گذاشته و با استفاده از جادوی کلون «Clone» آن‌ها را کپی کنید.

حالا نوبت استفاده از والکری ها است، به سرعت یک والکری را در بالای سر Grand Warden پیاده کرده تا به سمت خانه‌ کارگر‌ها یا «Builder’s Hut» هجوم ببرد؛ این‌گونه حواس Grand Warden به خانه‌ها پرت نخواهد شد و مستقیما به دفاع پرقدرت حریف یعنی «Scattershot» یا تیر و کمان غول‌پیکری که در پشت برج آتشین یا اینفرنو تاور «Inferno Tower» واقع است حمله‌ور می‌شود.

 

پس از نابود شدن اولین تیر و کمان، جادوی بازگشت یا Recall را انتخاب کرده و نیرو‌های Warden و Healer را بازگردنید؛ سپس آن‌ها را روی مجسمه‌ اژدهای واقع در سمت راست صفحه پیاده کنید تا طبق مراحل ذکر شده، تیر و کمان دوم حریف را نیز از بین ببرند. پس از این مرحله دوباره آن‌ها را بازگردانید؛ سپس در پایین نقشه، درست در جایی که سه عدد دیوار قرار دارند ده عدد غول یخی یا آیس گولم «Ice Golem» خود را پیاده کنید. قابل توجه است که برای برتری بیشتر غول‌ها، بهتر است تا پنج عدد را در سمت چپ دیوار و تعداد باقی مانده را در سمت راست دیوار پیاده‌سازی کنید.

پس از انجام این‌کار، جادو یا اسپل بازگشت «Recall» را انتخاب کنید و نیرو‌های Warden و Healer را در میدان بگذارید؛ سپس تمامی والکری‌ها، ابر والکری‌ها و همچنین ساحره‌ یا ویچ‌ها را در پشت سر Warden بگذارید و پس از کمی صبر، از قابلیت Warden استفاده کنید. هدف ما در اینجا زنده نگاه داشتن والکری‌ها است، زیرا آن‌ها به‌راحتی قادر خواهند بود تا به سرعت ساختمان‌های دفاعی اطراف تاون‌هال «Town Hall» را از بین ببرند.

جمع بندی

امروز با آموزش بهترین روش برای برنده شدن در چالش عصرهای تاریک «Dark Ages» با شما همراه بودیم، امیدواریم بتوانید این چالش را با سهولت تمام کامل کنید. برای اخبار و مطالب آموزشی دیگر با مجله مایکت همراه باشید.

دکمه بازگشت به بالا