آموزش کامل تصویری راهنمای استفاده از روبیکا

دسته اموزش روبیکا

حتی اگر اهل تماشای دائمی تلویزیون نباشید، بدون شک تاکنون نام روبیکا را شنیده اید. روبیکا همان اپلیکیشنی است که می توان آن را شهر اندروید دانست، چرا که با آن می توانید به سینما بروید، سپس به بانک رفته و کارهای بانکی خود را انجام دهید، همچنین حتما تفریحی در یک کنسرت شاد داشته باشید، آن هم بدون اینکه از روی کاناپه تکان بخورید!

Rubika شهرت اولیه ی خود را مدیون تبلیغات گسترده در برنامه های معروف تلویزیونی از جمله عصر جدید و خندوانه است. اما بدون شک وجود طرفداران بسیار زیاد این اپ، به علت امکانات مختلف آن از جمله خرید شارژ، امکان دانلود فیلم و موسیقی، خرید اینترنت، بازی، جدول نتایج فوتبال، پرداخت قبوض، امکان خرید بلیط هواپیما، اتوبوس، وجود بخش پیام رسان و غیره می باشد.

در واقع شما با دانلود و نصب روبیکا، یک نرم افزار را جایگزین چندین اپلیکیشن می کنید. چرا که علاوه بر امکان دانلود فیلم و موسیقی، انجام کارهای بانکی و استفاده از پیام رسان، می توانید از روبینو نیز استفاده نمایید. این بخش که مشابه اینستاگرام ساخته شده است، دارای پست های داغ و جدید است. علاوه بر مشاهده، سرگرمی و یادگیری، قادر هستید پیج مورد علاقه ی خود را دنبال کنید یا برای پست های آن نظر و لایک بگذارید.

یکی از برتری های Robika نسبت به رقبا، بهره مندی آن از اینترنت رایگان است. خرید بسته های مختلف اینترنتی با هزینه های سنگین، آزاردهنده است. اما شما زمانی که در روبیکا فعالیت میکنید، اینترنت شما رایگان است و در واقع از حجم اینترنتی شما چیزی کم نمی شود. این آچار فرانسه ی اندروید، یک منبع درآمد نیز در اختیار شما قرار می دهد. این منبع درآمد از دو راه ساخت کانال و صفحه ی روبینو و فعالیت در آنها ممکن است. در واقع علاوه بر اینکه پولی پرداخت نمی کنید، می توانید درآمد هم داشته باشید.

از آنجایی که امکانات این اپ گسترده است، طرز کار با آن کمی گیج کننده به نظر می رسد. اما در واقع اینطور نیست و از آنجایی که دریای شیرین زبان فارسی در همه جای این اپلیکیشن جاری است، اگر کمی آموزش ببینید، به هیچ عنوان دچار سردرگمی نخواهید شد. به همین علت تصمیم گرفتیم در این دسته از مطالب مایکت، به آموزش بخش های مختلف روبیکا بپردازیم.

شما می توانید در اینجا ضمن آشنا شدن با روبیکا پلاس، کار های مقدماتی از جمله حذف مخاطبین، انتخاب نام کاربری، پاک کردن هشتگ، رفع ریپورت و غیره و کارهای پیشرفته مثل کسب درآمد، تبلیغ کانال، افزایش فالوور، نصب دو روبیکا، امنیت و هک شدن، کد رایگان شدن اینترنت و غیره را نیز بیاموزید.

تمام موضوعات گفته شده با نظم تحت عنوان های مشخص قرار گرفته اند و به صورت گام به گام، تصویری، جامع، ساده و روان آموزش داده شده اند تا شما بتوانید به عنوان یک راهنمای جامع از آنها استفاده نمایید. برای استفاده از هر یک از محتواها کافی است روی عنوان آن ضربه زده و سپس آن را مطالعه نمایید. همچنین می توانید پس از اتمام، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمایید.

دکمه بازگشت به بالا